Gospodarka

Wyszukiwarka strony

Telefon: (032) 677 13 55   
Zapraszam serdecznie na spotkanie Miejskiej Rady Biznesu, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie w dniu 8 stycznia 2016 roku o godz. 17:00. Tematyką spotkania będą bieżące problemy miasta, usystematyzowanie pracy Miejskiej Rady Biznesu oraz spotkanie z firmą Duon S.A.

Cytując pismo od firmy:

„Szanowni Państwo
Pragniemy zaprezentować Firmę Duon S.A. jako liczącego się na rynku energetycznym i gazowym partnera dla Państwa biznesu. Firma Duon S.A. prężnie działa od 2001 roku.
Obsługujemy kompleksowo klientów biznesowych i instytucjonalnych. W obszarze naszych usług proponujemy konkurencyjne do monopolu ceny energii elektrycznej i gazu, profesjonalną obsługę i doradztwo na poziomie Business Class.
Standardowo wykonujemy dla naszych Klientów audyty energetyczne, gazowe, celem uzyskania efektywności w zakresie dystrybucji - oszczędności rzędu 10 - 17 % na opłatach dystrybucyjnych. Dla zainteresowanych - audyty fotowoltaiczne. Nasi Klienci mogą również korzystać z atrakcyjnych promocji, zawierających rabaty na energię elektryczną i gaz ziemny w domu.
Działając kompleksowo zapewniamy partnerskie warunki współpracy oraz korzyści finansowe. Dowodem zaufania społecznego są tysiące zadowolonych klientów biznesowych oraz instytucjonalnych na skalę ogólnopolską.”

W przypadku pytań dotyczących spotkania proszę kontaktować się z pracownikiem Urzędu Miasta panem Rafałem Ajchenlaub (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 32/677 18 67).
Z poważaniem
Burmistrz Miasta Poręba
Ryszard Spyra
logo