Kultura

Wyszukiwarka strony

Telefon: (032) 677 13 55   
Wydanie II krajowe Nocy Bibliotek to wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki, jako miejsca, w których warto bywać. Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra już dzisiaj zaprasza na noc pełną atrakcji do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie, która odbędzie się 4 czerwca.

Nocy towarzyszyć będzie akcja „Przynieś książkę do biblioteki”. W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o książkach poszukiwanych przez naszych czytelników. Zachęcamy wszystkich odwiedzających bibliotekę do przekazywania już przeczytanych pozycji ze swoich zbiorów.

O szczegółach spotkania podczas Nocy Bibliotek poinformujemy Państwa już wkrótce, a w przypadku pytań prosimy o kontakt z paniami: Karoliną Ostrowską (Urząd Miasta Poręba, tel. 32/677 13 55) lub Lucyną Dziechciarz (Miejski Ośrodek Kultury, tel. 32/677 10 73).

Organizatorzy i partnerzy akcji:

Centrum Edukacji Obywatelskiej, „Gazeta Wyborcza” i Magazyn „Książki”, Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Instytut Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki i Biblioteka Narodowa, portal „Lustro Biblioteki”, magazyn „Biblioteka w szkole”.
logo