Poręba

Wyszukiwarka strony

Telefon: (032) 677 13 55   
3 czerwca odbył się finał ogólnopolskiej kampanii Kilometry Dobra , w której uczestniczył Miejski Ośrodek Kultury w Porębie i Pracownia Internetowa Orange. W trakcie finału kampanii podjęliśmy się próby pobicia rekordu Guinnessa w układaniu monet jednego nominału. Podczas całej kampanii zebraliśmy kwotę 2.631 zł. Za zebraną sumę zostaną zakupione tablety oraz przeprowadzone bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorzy kampanii, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie i Pracownia Internetowa Orange, dziękują wszystkim darczyńcom za przekazane wpłaty.
Słowa podziękowania kierujemy również do dyrekcji Miejskiego Zespołu Szkół w Porębie i wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy aktywnie uczestniczyli we wszystkich zbiórkach. Za pomoc w przeprowadzeniu kampanii dziękujemy panom Marcinowi Wasikowi i Krzysztofowi Ćwikle.

Szczególne podziękowania należą się paniom Marcie Wcisło i Katarzynie Parli, które z pełnym zaangażowaniem czuwały nad sprawnym przebiegiem kampanii w Porębie.

Cieszymy się, że wspierali nas Państwo podczas całej kampanii Kilometry Dobra i zachęcamy do uczestniczenia w akcjach i zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Pracownię Internetową Orange.

logo