37 metrów nowego chodnika

13 Czerwca 2022

Mamy dobrą wiadomość dla kierowców korzystających z garaży przy ul. Przemysłowej. Miasto właśnie wybrukowało dojście do garaży. - Chodnik w tym miejscu ma 37 metrów długości i został wykonany z estetycznej, szarej kostki brukowej - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba.

chodnikPrzypominamy, że wcześniej władze miasta zadbały też o teren przy garażach po przeciwnej stronie, czyli przy ul. Zakładowej. Około 60 ton kruszywa drogowego wyłożyło tu Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie na utwardzenie trzech dojazdów do garaży.

chodnik2Dojazdy zostały wykorytowane i wysypane tłuczniem, dzięki czemu nie tworzą się tutaj kałuże błotne. Wszystko po to, by poprawić komfort i bezpieczeństwo porębian.