Burmistrz Poręby trzyma kciuki za tegorocznych maturzystów

4 Maja 2023

To jeden z najważniejszych egzaminów w życiu młodego człowieka. Nie bez kozery egzamin  maturalny określany jest również mianem egzaminu dojrzałości. - Połamania piór! - życzy wszystkim maturzystom z Poręby burmistrz Ryszard Spyra.

Choć za jakiś czas tegoroczni maturzyści ten moment będą pewnie wspominali z uśmiechem, dziś emocje z pewnością nie będą małe. W końcu do tego dnia przygotowywali się od miesięcy, a każdemu maturzyście zależy na jak najlepszych wynikach.

Dziś punktualnie o godz. 9 maturzyści przystąpią do pierwszego ważnego tekstu - egzaminu obowiązkowego z języka polskiego na poziomie podstawowym. Przez następne tygodnie będą mierzyć się z kolejnymi przedmiotami, zdawanymi na różnych poziomach zawansowania.

Kciuki za abiturientów trzyma burmistrz Poręby Ryszard Spyra. - Życzę wszystkim maturzystom z Poręby połamania piór, wymarzonych tematów i zagadnień, a przede wszystkim satysfakcjonujących wyników i dostania się na wymarzone studia - mówi burmistrz  Spyra. zyczenia maturlane