Dziury w porębskich drogach zostaną załatane

24 Marca 2021

Po zakończeniu sezonu zimowego, czyli na początku kwietnia rozpoczną się prace związane z uzupełnieniem ubytków w porębskich drogach.

Po zimie zawsze jest ich więcej. Mowa o dziurach, które pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych potrafią pojawić się w jezdni z dnia na dzień.

- Dokonaliśmy już dokładnego przeglądu na naszych drogach. Wiemy już mniej więcej, jaka praca czekać nas będzie w kwestii pozimowego naprawiania nawierzchni drogowych - mówi Izabela Kasprzak, główny specjalista ds Inwestycji Urzędu Miasta w Porębie. Zaznacza, że w planie jest załatanie dziur na drogach będących w zarządzie miasta. Zarówno asfaltowych, jak i na drogach gruntowych.

Zgodnie z planem łataniem podziurawionych nawierzchni zajmie się firma zewnętrzna, a prace rozpoczną się już niebawem.