Informacje o terminie rozpoczęcia prac gedezyjnych na terenie powiatu zawierciańśkiego.

29 Marca 2021

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH NA TERENIE POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO
Uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2021 r. na terenie powiatu zawierciańskiego rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną budową rurociągu paliwowego Boronów - Trzebinia. Jest to etap przygotowawczy przed wejściem na teren nieruchomości objętych Decyzją numer 3/2020 (IFXIII.747.14.2020) o ustaleniu lokalizacji inwestycji w sektorze naftowym z 21 września 2020 r.

Na działkach w gminie Poręba (obręby Niwki, Krzemienda) oraz w gminie Łazy (obręby Chruszczobród, Chruszczobród-Piaski, Wiesiółka, Trzebyczka, Wysoka, Niegowonice), położonych na trasie planowanego rurociągu, geodeci będą wykonywać tyczenia obszaru objętego pracami budowlanymi. Ich prace będą prowadzone zgodnie z zapisami Ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.
pernBudowa rurociągu produktowego Boronów - Trzebinia jest realizowana w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym. Inwestorem jest przedsiębiorstwo PERN S.A, spółka skarbu państwa odpowiedzialna za magazynowanie oraz logistykę ropy naftowej i paliw. Zadanie realizuje konsorcjum firm budowlanych Agat S.A. z siedzibą w Koluszkach i ZRUG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Pytania w sprawie prac geodezyjnych można kierować do:
Przedstawiciel Generalnego Wykonawcy Inwestycji (tel. 731 690 900) - w zakresie w zakresie prac geodezyjnych.

Kierownik budowy (tel. 668 212 799) - w zakresie informacji o robotach budowlanych.

Pod numerem telefonu 600 329 027 uzyskacie Państwo informację o całym przebiegu procesu inwestycji.

Więcej o inwestycji można przeczytać na stronie https://boronowtrzebinia.pl

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf Powiat zawierciański_tabela. / 128.82KB