Kino plenerowe, pokazy strażackie i wiele więcej! MOK zdobył dofinansowanie na trzy niezwykłe wakacyjne spotkania

2 Sierpnia 2024

Sierpień upłynie nam pod znakiem dobrej zabawy. Przykłady? Sprawdźcie sami. Dzięki dofinansowaniom, jakie zdobył MOK, w naszym mieście wiele będzie się działo.

Na placu za remizą OSP w Porębie. To tutaj 11 sierpnia odbędzie się zabawa pod hasłem „Wakacyjna integracja” . W jej programie znalazły się m.in.: występy artystyczne, zumba z Edzią, dmuchańce, pokazy strażackie, a wszystko zakończymy kinem plenerowym. Początek zabawy zaplanowano od godz. 16.

Zaznaczmy, że to wydarzenie jest współfinansowane przez gminę oraz ze środków zadania "Powiat Zawierciański – aktywna wspólnota wszystkich pokoleń!".

Drugą dużą imprezą sierpniową, która odbędzie się dzięki dofinansowaniom, jakie zdobył MOK (tym razem ze środków Fundacji PZU) będzie akcja pod hasłem „Sport i kino pod chmurką”, które zaplanowano na terenie porębskiego Orlika 23 sierpnia.

Z kolei 31 sierpnia, na zwieńczenie wakacji, MOK zaprosi nas szereg wydarzeń dla wszystkich pokoleń mieszkańców. Dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa zabawy  z konkursami, dmuchańcami i animacjami. Będzie też coś dla młodzieży - dyskoteka pod gwiazdami, a dla dorosłych i seniorów : występy, prezentacje, strefa gastro.

To wydarzenie współfinansowane jest ze środków CIL Zawiercie, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Serdecznie zapraszamy!

imprezy sierpień