Letnia impreza z OSP. Zapraszamy już w niedzielę!

9 Sierpnia 2024

Występy wokalne, zumba, dmuchańce i pokazy strażackie. W najbliższą niedzielę czeka nas mnóstwo atrakcji. Za sprawą miejskiej imprezy, która rozpocznie się o godz. 16 na placu przy porębskiej remizie.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, którego nie możecie przegapić!  - „Wakacyjna Integracja” to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów, ciesząc się bogatym programem atrakcji dla każdego!  - zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, organizator niedzielnej imprezy.

Co na Was czeka? Na scenie przy remizie w centrum Poręby usłyszycie utalentowanych wokalistów, którzy zadbają o to, aby Wasze serca zaczęły bić szybciej.

Będą też pokazy taneczne, zumba z Edzią, konkursy sportowe i dmuchańce .

Ale to nie koniec. Jedną z najciekawszych atrakcji będą bowiem pokazy strażackie, w trakcie których z bliska zobaczycie, na czym dokładnie polega praca strażaków!

Na zakończenie dnia zapraszamy na wieczorny seans pod gołym niebem! - Wygodne leżaki i dobre kino będzie idealnym zwieńczeniem tego wspaniałego dnia – zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia.

Zaznaczamy, że wydarzenie współfinansowane jest ze środków gminy a także Powiatu Zawierciańskiego w ramach zadania "Powiat Zawierciański – aktywna wspólnota wszystkich pokoleń!".

letnia impreza