Pani Sanator pod wrażeniem powstającej w naszym mieście Mediateki

4 Września 2024

Na parterze Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie trwają prace nad zakończeniem projektu budowy Mediateki. Niedawno doglądała ich senator RP Beata Małecka-Libera. Nie ukrywała, że nowa miejska inwestycja zrobiła na niej duże wrażenie.

Dawna porębska kawiarnia „Kaktus” w ciągu kilku ostatnich miesięcy zmieniła się nie do poznania.

Nabrała kształtów i kolorów. Uwagę przyciąga teraz żywiczna podłoga ze zdobieniami w postaci zielnych kół, „porośnięta” zielonością ściana z półkami w kształcie ślimaków, a także lampy - sporej wielkości ledowe okręgi, które sprawiają, że nowe pomieszczenie jest nie tylko dobrze doświetlone, ale także dizajnerskie.

W nowo powstającej Mediatece jest nawet ścianka wspinaczkowa dla najmłodszych.

- To bardzo udana inwestycja – chwaliła senator RP Beata Małecka-Libera, która na zaproszenie burmistrza Poręby Ryszarda Spyry, przyjechała do naszego miasta.

Pani Senator z bliska przyjrzała się nie tylko powstającej Mediatece, ale także będącej w remoncie sali koncertowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

- Doceniamy wkład pani Senator w rozwój nie tylko naszego regionu, ale także naszego miasta. Cieszymy się, że nas dopinguje i wspiera w ważnych inwestycjach – podkreślał burmistrz Spyra.

wizyta senator Małeckiej - Libery w porębskiej Mediatece

pani senator w Mediatece