Poręba już świątecznie rozbłysła. Ale to nie koniec!

8 Grudnia 2021

W Porębie pojawiły się mieniące się tysiącami światełek świąteczne dekoracje. To jednak nie koniec grudniowego upiększania miasta.

Chyba żadne miasto nie wygląda tak pięknie jak w grudniu. Zwłaszcza po zmroku, gdy włączane są świąteczne iluminacje. Tak też jest w Porębie. - Większą część świątecznych dekoracji już uruchomiliśmy. Wciąż montowane są te na latarniach m.in. przy Drodze Krajowej nr 78 - mówi Izabela Kasprzak z Urzędu Miasta Poręba. Dodaje, że w tym roku na miejskich latarniach zabłyśnie dodatkowe 37 sztuk kompozycji świetlnych w kształcie gwiazdek. - Zdecydowaliśmy się na zakupy w tym zakresie - wyjaśnia Izabela Kasprzak.

ozdoby

Udekorowany został m.in. budynek Urzędu Miasta. Nieopodal boiska MKS stanęła świecąca na biało łyżwa z prezentami, a fontanna przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie na zimę zmieniła swoje oblicze. Zamiast wody płyną w niej teraz biało-niebieskie…światełka.

ozdoby2

To jednak nie koniec. Przed świętami na skrzyżowaniu z ulicą Wiedzy zamontowana zostanie nowa migocząca dziesiątkami światełek choinka.