Przemysłowa już bez dziur!

5 Sierpnia 2024

To dobra wiadomość dla kierowców! Ulica Przemysłowa jest już po remoncie. Sprzyjająca pogoda pozwoliła ekipie budowlanej na sprawny i dobrze zorganizowany remont.

Od 10 lipca do końca miesiąca. Tyle trwał remont nawierzchni ulicy Przemysłowej w Porębie. Efekt? Znikły dziury i nierówności w nawierzchni, a także – utrudnienia dla mieszkańców, bez których nie udałoby się remontu przeprowadzić.

- Dziś dziękuję porębianom za cierpliwość – mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra, dodaje, że miasto dołożyło wszelkich starań, by tak zorganizować remont nawierzchni ulicy Przemysłowej, by był jak najmniej uciążliwy. - Zdajmy sobie jednak sprawę, że zamknięcie przejazdu na czas inwestycji wymagało od mieszkańców wyrozumiałości – dodaje pan burmistrz.

Przypomnijmy, remont ulicy polegał na zerwaniu starej i zniszczonej nawierzchni drogi, a w jej miejscu ułożeniu nowej warstwy bitumicznej. Pojawiła się na fragmencie ok. 800 metrów kwadratowych.

Zaznaczmy, że powyższy remont udało się przeprowadzić także dzięki radnemu poprzedniej kadencji Marcinowi Kucia, który - w imieniu mieszkańców, wielokrotnie o to zabiegał i składał interpelacje w tym temacie.

Przemysłowa po remoncie