Spotkanie informacyjne dot. programu Czyste Powietrze 3.0

22 Lutego 2023

logotyp czyte powietrzeGminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny programu "Czyste Powietrze", zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne dotyczące nowej odsłony programu. Wyższe progi dochodowe, niemal dwukrotnie większa maksymalna kwota dofinansowania, czy możliwość ponownego złożenia wniosku - to tylko część zmian wprowadzonych na początku roku, w ramach cieszącego się sporą popularnością wśród mieszkańców gminy programu Czyste Powietrze 3.0.

Spotkanie skierowane jest do osób, którzy:

• chcą wymienić swój stary kocioł na nowe źródło ciepła (np. na pompę ciepła, kocioł na pellet czy kotłownię gazową),
  • planują zainstalować fotowoltaikę lub przeprowadzić termomodernizację budynku,
  • zastanawiają się jak wysokie dofinansowanie mogą uzyskać na powyższe przedsięwzięcia,
  • chcą wiedzieć jakie zmiany wprowadza program Czyste Powietrze 3.0.

Grafika czyste powietrze
W trakcie prezentacji zostaną również poruszone inne tematy, m.in.:

• założenia uchwały antysmogowej,
  • gminne statystyki programu,
  • nakreślenie stanu zanieczyszczeń powietrza w gminie Poręba,
  • ocena różnych źródeł ciepła pod kątem opłacalności.

Spotkanie zakończy się sesją pytań i odpowiedzi.

Wydarzenie odbędzie się 28 lutego 2023 roku, o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja, a wstęp jest całkowicie darmowy.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz