"Wakacyjna Integracja" za remizą OSP w Porębie. Zobaczcie, jak było!

13 Sierpnia 2024

Dmuchańce, pokazy strażackie, taneczne pląsy.  W minioną niedzielę za remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie odbyła się wyjątkowa impreza pod hasłem „Wakacyjna Integracja”.

Na scenie przy remizie pojawili się m.in. młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie oraz zaproszeni wykonawcy. W repertuarze były zarówno piosenki, jak i układy taneczne.

Tanecznie zrobiło się także za sprawą pani Edzi, dobrze znanej już porębianom, instruktorki zumby.
Jej energiczne układy taneczne porwały do wspólnej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dzieci mogły brać udział w zabawach sportowych prowadzonych przez lokalnych animatorów rekreacji - Roberta Bijaka i Kamila Janikowskiego. Uczestnicy chętnie korzystali ze skoków na dmuchańcach oraz fotobudki.

Zainteresowaniem cieszyły się także pokazy i zabawy strażackie, które zorganizowali członkowie miejscowej OSP, a dla ochłody odbyło się prawdziwe „Piana Party”.

Na zakończenie „Wakacyjnej Integracji” odbył się seans w ramach kina plenerowego.

Przypomnijmy, że impreza "Wakacyjna Integracja" została dofinansowana ze środków Powiatu Zawierciańskiego oraz Gminy Poręba.

ZOBACZNIE ZDJĘCIA Z IMPREZY:

Organizatorzy dziękują za wsparcie:
- Gmina Poręba,
- MOK MBP Poręba,
- Powiat Zawierciański,
- Radni Rady Powiatu - Karol Hadrych i Agnieszka Andrzejewska,
- Klub Radnych "Pozytywna Inicjatywa" Rady Miasta Poręba wraz z Panem Arkadiuszem Wojdyłą,
- Klub Radnych Jedność i Przyszłość,
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie sp. z o.o.,
- MajkiskaKajki Dmuchance,
- Zumba z Edzią,
- WOPR Przeczyce,

- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego,
- Cukiernia Piekarnia Łukasik.