Wzruszająca sesja Rady Miasta. Były kwiaty i podziękowania na pamiątkowych tabliczkach

26 Marca 2024

Była to ostatnia sesja porębskiej Rady Miasta ósmej kadencji. Podsumowująca prace radnych i ich inicjatywy.

Podwójnie symboliczna. Ostatnia sesja Rady Miasta Poręba VIII kadencji odbyła się 21 marca, czyli w dzień wiosny. Radni w takim składzie spotkali się po raz ostatni, rankiem w swojej sali sesyjnej w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Wśród nich burmistrz Poręby Ryszard Spyra, skarbniczka miasta Joanna Mucha oraz sekretarz miasta Barbara Baran.

Pracę radnych podsumowała przewodnicząca rady – Elżbieta Kołodziej. Z kolei burmistrz Spyra omówił najważniejsze inwestycje poczynione w naszym mieście i podziękował za dobrą współpracę z Radą.

Następnie głos zabierali dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Karol Hadrych oraz dyrektorki: SP 1 – Agnieszka Andrzejewska oraz SP2 – Małgorzata Dychus, a także Katarzyna Wilk – kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Ewa Weber – kierownik Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Porębie.

Sesji przyglądali się także kierownicy referatów Urzędu Miasta Poręba oraz przedstawiciele porębskiej Rady Seniorów.

ostatnia sesja zdjecie grupowe

Były kwiaty dla Burmistrza, pani Skarbnik i pani Sekretarz, przewodniczącej Rady, Anny Winczakiewicz – pracownicy biura Rady oraz pamiątkowe podziękowania dla radnych oraz wspólne zdjęcia.

Podobne wiadomości: