Znaleziono wiadomości: 1150.

• Informacja na temat składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Informacja na temat składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
    Aktualności Podatki i opłaty
    07.10.2020 r.

• Wielki challenge na Orliku. Tak pomagano małej Oliwii! Wielki challenge na Orliku. Tak pomagano małej Oliwii!
    07.10.2020 r.

Wielki challenge na Orliku. Tak pomagano małej Oliwii!

Choć na porębskim Orliku wylali trochę potu, zgodnym chórem twierdzą: „było warto!”.W niedzielę 4 października mieszkańcy Poręby w iście sportowym stylu zbierali datki na bardzo drogi lek dla niespełna czteromiesięcznej Oliwii Hyli z Boguchwałowic.
  • Komunikat. Ćwiczenia Renegade - SAREX-20 Komunikat. Ćwiczenia Renegade - SAREX-20
    Komunikacja miejska

Komunikat. Ćwiczenia Renegade - SAREX-20

KOMUNIKAT. ĆWICZENIA RENEGADE - SAREX-20 Informuję, że w dniach 6 - 9 października 2020 r. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenia RENEGADE/SAREX-20.
  • „Klikam i wiem więcej o PSR 2020”. „Klikam i wiem więcej o PSR 2020”.
    06.10.2020 r.

„Klikam i wiem więcej o PSR 2020”.

Rozpoczynamy konkurs „Klikam i wiem więcej o PSR 2020”.
  • Komunikat - zmiany organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba Komunikat - zmiany organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba
    Komunikacja miejska
    05.10.2020 r.

Komunikat - zmiany organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba

KOMUNIKATOd 06 października 2020 roku do odwołania, w Urzędzie Miasta w Porębie nastąpi zmiana organizacji pracy. W dotychczasowej formie, realizowane będą zadania niezbędne do zapewnienia pomocy mieszkańcom. Załatwianie pozostałych spraw w referatach odbywać się będzie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z pracownikiem właściwego referatu.
  • „Maraton” w przedszkolu. Maluchy wzięły udział w międzynarodowy projekcie „Maraton” w przedszkolu. Maluchy wzięły udział w międzynarodowy projekcie
    02.10.2020 r.

„Maraton” w przedszkolu. Maluchy wzięły udział w międzynarodowy projekcie

Międzynarodowa integracja, ćwiczenia na świeżym powietrzu i zdrowe przekąski. Tak w tym roku porębskie maluchy obchodziły Dzień Przedszkolaka.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    02.10.2020 r.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Poręba

Burmistrz Miasta Poręba ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Poręba
  • „Podróżować każdy może”  „Podróżować każdy może”
    30.09.2020 r.

„Podróżować każdy może”

Stowarzyszenie „Himalaje Naszych Możliwości” w Porębie zaprasza na spotkania organizowane w ramach projektu „Podróżować każdy może”
  • Zbiórka na najdroższy lek świata dla Oliwii. Porębianie pomogą!
    29.09.2020 r.

Zbiórka na najdroższy lek świata dla Oliwii. Porębianie pomogą!

U niespełna czteromiesięcznej Oliwii w sierpniu tego roku zdiagnozowano najgorszą postać rdzeniowego zaniku mięśni - SMA1. Choroba wydała wyrok. Oliwia wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji. Wszyscy możemy jej pomóc!
  • Poręba czekała na tę inwestycję. Trwa remont ul. Myśliwskiej
    Aktualności Komunikacja miejska
    26.09.2020 r.

Poręba czekała na tę inwestycję. Trwa remont ul. Myśliwskiej

Nowa nawierzchnia, a także ciąg pieszo-rowerowy. Trwa remont części ulicy Myśliwskiej, która łączy Porębę z Zawierciem. - Droga zyska nową nośność - podkreśla prowadzące inwestycję Starostwo Powiatowe w Zawierciu.
  • Rozpoczęła się budowa drogi do „Osiedla na Stoku”
    23.09.2020 r.

Rozpoczęła się budowa drogi do „Osiedla na Stoku”

Będzie miała 5,5 metra szerokości, a w przyszłości skorzystają z niej właściciele nowych domów przy ul. Partyzantów. Trwa budowa drogi dojazdowej do „Osiedla na Stoku”. Podbudowa z tłucznia gotowa będzie jeszcze w tym roku.