Znaleziono wiadomości: 1150.

• 3600 gramów SZCZĘSCIA - Ewelina Gierasimiuk-Merta
    18.09.2020 r.

3600 gramów SZCZĘSCIA - Ewelina Gierasimiuk-Merta

Spotkanie autorskie - Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie - 16 października 2020 roku godz. 16:00 - sala konferencyjna MOK
  • Talent jako dopalacz. Wyjątkowy projekt porębskiej Świetlicy Środowiskowej
    18.09.2020 r.

Talent jako dopalacz. Wyjątkowy projekt porębskiej Świetlicy Środowiskowej

120 godzin grupowych zajęć terapeutycznych w ramach tzw. silwoterapii i arteterapii. To nowy projekt obchodzącej w tym roku 20-lecie swojego istnienia porębskiej Świetlicy Środowiskowej.
  • Poręba dostała rządowy bon inwestycyjny. Powstanie coś wyjątkowego!
    17.09.2020 r.

Poręba dostała rządowy bon inwestycyjny. Powstanie coś wyjątkowego!

Poręba dostała rządowy bon inwestycyjny. Powstanie coś wyjątkowego! 602.467,00 zł - bon o takiej wartości, z rządowej puli, został przydzielony Porębie. Jest już plan wydatkowania tej sumy. Z pewnością spodoba się mieszkańcom, bo - jak podkreśla burmistrz Ryszard Spyra - wszyscy na taką inwestycję czekaliśmy.
  • APEL DO MIESZKAŃCÓW I ZALECENIE DLA KIEROWCÓW APEL Wojewody Śląskiego do Mieszkańców
    17.09.2020 r.

Na miejscu działają pracownicy Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska. Wraz z jednostką chemiczną Straży Pożarnej szukają obecnie miejsca do pobrania wód z Przemszy, żeby sprawdzić czy ścieki z tego terenu nie spłynęły do rzeki. Próbki pobierane będą kilkakrotnie.
  • Poręba walczy z dzikimi wysypiskami
    16.09.2020 r.

Poręba walczy z dzikimi wysypiskami

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji likwiduje kolejne dzikie wysypiska w naszym mieście. Na leśnych terenach na Fryszerce, gdzie ostatnio jest ich najwięcej, zamontowana została kamera. Wszelkie próby podrzucania śmieci będą zgłaszane na policję.
  • Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców. Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.
    Aktualności Podatki i opłaty
    11.09.2020 r.

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.

ZAPROSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW NA BEZPŁATNE SZKOLENIE Burmistrz Miasta Poręba zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie z zakresu nowych obowiązków dotyczących podatku od towarów i usług Vat, które wchodzą w życie z dniem 01 października 2020 r.
  • Ogłoszenie o przetargu - niezabudowane nieruchomości gruntowe w pobliżu ul. Partyzantów.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    11.09.2020 r.

Burmistrz Miasta Poręba ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Gminy Poręba. Do sprzedaży przeznacza się następujące niezabudowane nieruchomości gruntowe, położone w Porębie, obręb Poręba, w pobliżu ul. Partyzantów.
  • Radiowy odczyt wodomierzy w naszym mieście
    10.09.2020 r.

Radiowy odczyt wodomierzy w naszym mieście

Został wdrożony w 2012 roku. Od tej pory liczba nakładek radiowych w Porębie wzrosła do 2006 sztuk. Oznacza to, że około 70 procent wszystkich obsługiwanych przez spółkę miejską wodomierzy w mieście ma możliwość dokonania odczytu bez konieczności wysłania tam pracownika.
  • Jura SENIOR festival
    10.09.2020 r.

Jura SENIOR festival

Jura SENIOR festival Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Seniorów Poreba 2020 - festiwal On-line