Znaleziono wiadomości: 1150.

• Miasto ma nową stronę internetową. Sprawdźcie ją!
    07.09.2020 r.

Miasto ma nową stronę internetową. Sprawdźcie ją!

Przejrzysta, intuicyjna, przede wszystkim zaś - dostosowana do możliwości osób ze szczególnymi potrzebami,w tym niedowidzących, niewidomych i niesłyszących. Sprawdźcie nową stronę internetową naszego miasta.
  • Infolinia spisowa.
    03.09.2020 r.

Infolinia spisowa.

Od 1 września dzwoniąc na infolinię - 22 279 99 99 wew. 1 - można spisać się przez telefon, dostępny jest też kanał „weryfikacja rachmistrza i informacje o #PSR2020”#
  • Trwa Powszechny #Spisrolny
    03.09.2020 r.

Trwa Powszechny #Spisrolny

Trwa Powszechny #Spisrolny. Rolniku, Twoje dane są u nas bezpieczne! Osoby wykonujące prace spisowe są obowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej.
  • Pędzelkowe INFO
    01.09.2020 r.

Pędzelkowe INFO

Reporter Pan Pędzelek z Poręby - odcinek 1
  • Pożegnanie wakacji.
    01.09.2020 r.

Pożegnanie wakacji.

• Sale lekcyjne zmieniły się nie do poznania. Zobaczcie sami! Sale lekcyjne zmieniły się nie do poznania. Zobaczcie sami!
    31.08.2020 r.

Sale lekcyjne zmieniły się nie do poznania. Zobaczcie sami!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie zakończono wakacyjne remonty. Dyrekcja wykorzystała przerwę od lekcji m. in. na skucie zmurszałych tynków po niedawnych zalaniach pracowni w przyziemiu.
  • Porębska ścieżka pieszo-rowerowa wydłuży się po raz trzeci!
    20.08.2020 r.

Porębska ścieżka pieszo-rowerowa wydłuży się po raz trzeci!

Kolejne 250 metrów. Tyle zyskają porębscy piesi i rowerzyści. Lada chwila rozpocznie się kolejny, trzeci już etap inwestowania w ścieżkę pieszo-rowerową wzdłuż ul. Rzecznej.
  • Kaczkomaty i labirynt! Powstanie wyjątkowa ścieżka dla dzieci
    12.08.2020 r.

Kaczkomaty i labirynt! Powstanie wyjątkowa ścieżka dla dzieci

Nauka przez zabawę. Taki cel przyświecał porębskim urzędnikom. Dzięki nim już niedługo nasze przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych zyskają wyjątkową atrakcję - ścieżkę dydaktyczno-przyrodniczą z mnóstwem niespodzianek na jej trasie.
  • OZE - informacja OZE - informacja
    17.07.2020 r.

OZE - informacja

Szanowni Państwo, Beneficjenci programu OZE
  • Projekty z gminy Poręba dofinansowane w Programie Działaj Lokalnie Projekty z gminy Poręba dofinansowane w Programie Działaj Lokalnie
    15.07.2020 r.

Projekty z gminy Poręba dofinansowane w Programie Działaj Lokalnie

Projekty Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie pn. „Wspólnie przeciw wirusowi” oraz Stowarzyszenia „Himalaje naszych możliwości” pn. „Podróżować każdy może” uzyskały dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.
  • Informacja dla Mieszkańców Poręby, którzy uczestniczą w projekcie dotyczącym dofinansowania instalacji odnawialnych źródeł energii
    13.07.2020 r.

Uwaga!Informacja dla Mieszkańców Poręby, którzy uczestniczą w projekcie dotyczącym dofinansowania instalacji odnawialnych źródeł energii