Znaleziono wiadomości: 1151.

• Realizacja projektu Erasmus+ "Wyższe kompetencje - lepsze możliwości" Realizacja projektu Erasmus+ "Wyższe kompetencje - lepsze możliwości"
    01.07.2022 r.

Realizacja projektu Erasmus+ "Wyższe kompetencje - lepsze możliwości"

Projekt był realizowany w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie,  w dniach 01.01.2022r. - 30.06.2022r.
  • Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych
    01.07.2022 r.

Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych

W związku z zagrożeniem terrorystycznym, Zarządzeniem nr 193 Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2022 r. w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony II stopień alarmowy BRAVO
  • Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium
    27.06.2022 r.

Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Radni z Poręby w poniedziałek 27 czerwca, udzielili absolutorium burmistrzowi Poręby Ryszardowi Spyrze.
  • Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta Poręba. Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta Poręba.
    27.06.2022 r.

Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta Poręba.

Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta Poręba - skrócone godziny pracy.
  • Poszukują pracowników. Punkt informacyjny będzie na Orliku Poszukują pracowników. Punkt informacyjny będzie na Orliku
    Oferty pracy

Poszukują pracowników. Punkt informacyjny będzie na Orliku

Mająca swój zakład produkcyjny w Porębie spółka Enitec, ogłosiła właśnie nabór na wyspecjalizowanych pracowników.
  • Spotkanie z mieszkańcami - 29.03.2022 r. Spotkanie z mieszkańcami - 29.03.2022 r.
    27.06.2022 r.

Spotkanie z mieszkańcami - 29.03.2022 r.

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Poręba na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Programu CZYSTE POWIETRZE na wymianę nieekologicznego źródła ciepła, prace termomodernizacyjne na nieruchomości lub instalację OZE.
  • Lato w Porębie. Zobacz, jakie atrakcje na Ciebie czekają Lato w Porębie. Zobacz, jakie atrakcje na Ciebie czekają

Lato w Porębie. Zobacz, jakie atrakcje na Ciebie czekają

Kino pod chmurką, letnie warsztaty artystyczne i piknik na łonie natury. To tylko mały wycinek wakacyjnego planu, który opracowały miejskie instytucje. Z atrakcji skorzystać będzie można nieodpłatnie.
  • Zarządzenie nr 129/2022 Burmistrza Miasta Poręba w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    24.06.2022 r.

Zarządzenie nr 129/2022 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 24 czerwca 2022 roku w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży
  • Poręba będzie miała ładowarkę do aut Poręba będzie miała ładowarkę do aut
    23.06.2022 r.

Poręba będzie miała ładowarkę do aut

I to całkiem za darmo! Jak to możliwe? Urząd Miasta w Porębie wziął udział w konkursie Fundacji Lepsza Jakość Życia. I został jednym ze 124 beneficjentów programu.
  • Niezwykły koncert pod porębską fontanną Niezwykły koncert pod porębską fontanną
    20.06.2022 r.

Niezwykły koncert pod porębską fontanną

W środę pod fontanną przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany przez Studio ART.
  • Poręba wysyła 340 szt pakietów żywnościowych dla walczących. Poręba wysyła 340 szt pakietów żywnościowych dla walczących.
    15.06.2022 r.

Poręba wysyła 340 szt pakietów żywnościowych dla walczących.

To żywność specjalnego przeznaczenia. Dania obiadowe wraz z zestawem do podgrzewania w każdych warunkach. Poręba wysyła kolejny transport humanitarny do Ukrainy.