Znaleziono wiadomości: 1150.

• Maturzystka z Poręby zachęca do morsowania Maturzystka z Poręby zachęca do morsowania
    25.02.2022 r.

Maturzystka z Poręby zachęca do morsowania

I nie tylko! - Zachęcamy do wszelkich sposobów służących naszemu zdrowiu - mówi młoda porębianka Dobrosława Smugorzewska, która wspólnie z dwoma innymi koleżankami prowadzi wyjątkowy projekt.
  • Bezpłatna gimnastyka rehabilitacyjna dla osób 60+!  Bezpłatna gimnastyka rehabilitacyjna dla osób 60+!
    24.02.2022 r.

Bezpłatna gimnastyka rehabilitacyjna dla osób 60+!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną gimnastykę rehabilitacyjną dla osób 60+!
  • Kasa Urzędu Miasta w Porębie - Informacja Kasa Urzędu Miasta w Porębie - Informacja
    24.02.2022 r.

Kasa Urzędu Miasta w Porębie - Informacja

Kasa Urzędu Miasta w Porębie otwarta od 01.03.2022r.
  • Zapraszamy do podpisania aneksów do umów organizacyjno-finansowych - dot. instalacji solarnych OZE Zapraszamy do podpisania aneksów do umów organizacyjno-finansowych - dot. instalacji solarnych OZE
    23.02.2022 r.

W związku ze zwiększeniem kwoty partycypacji w kosztach instalacji kolektorów słonecznych, wynikającymi z konieczności zawarcia Aneksu z Wykonawcą - firmą Solartime Sp. z o.o, ...
  • Metamorfoza byłej Kawiarni „Kaktus” Metamorfoza byłej Kawiarni „Kaktus”
    21.02.2022 r.

Metamorfoza byłej Kawiarni „Kaktus”

W styczniu bieżącego roku rozpoczęły się prace utworzenia Klubu Integracji Międzypokoleniowej wraz z mediateką w byłej Kawiarni Kaktus.
  • PGNiG przypomina: domy dziecka i inni odbiorcy wrażliwi mogą skorzystać z ochrony taryfowej oraz niższych cen gazu PGNiG przypomina: domy dziecka i inni odbiorcy wrażliwi mogą skorzystać z ochrony taryfowej oraz niższych cen gazu
    18.02.2022 r.

Domy dziecka, szpitale, domy pomocy społecznej, szkoły, przedszkola i żłobki oraz szereg innych społecznie wrażliwych odbiorców może od 29 stycznia br. wystąpić o objęcie ochroną taryfową i skorzystać z niższych cen gazu ziemnego.
  • Informacja dla Mieszkńców - bezpłatne wydawanie maseczek. Informacja dla Mieszkńców - bezpłatne wydawanie maseczek.
    17.02.2022 r.

Informacja dla Mieszkńców - bezpłatne wydawanie maseczek.

Na terenie gminy Poręba, będzie prowadzona akcja bezpłatnego wydawania masek ochronnych dla mieszkańców (do wyczerpania zapasów).
  • Bezpłatne zajęcia: Poręba zaprasza na ferie w mieście Bezpłatne zajęcia: Poręba zaprasza na ferie w mieście
    16.02.2022 r.

Bezpłatne zajęcia: Poręba zaprasza na ferie w mieście

Dzień bajek, roboty ze szczoteczek do zębów, własna gra planszowa, a także zajęcia na Orliku.
  • Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP
    16.02.2022 r.

Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP

Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony stopień alarmowy ALFA CRP, obowiązujący od dnia 15 lutego 2022 r., od godziny 23.59 do dnia 28 lutego 2022 r. do godz. 23.59.
  • OGŁOSZENIE W SPRAWIE NABORU WNIOSKÓW UDZIAŁU W PROJEKCIE
    15.02.2022 r.

OGŁOSZENIE W SPRAWIE NABORU WNIOSKÓW UDZIAŁU W PROJEKCIE

„Zaprojektowanie, dostawa i montaż 1068 instalacji solarnych, 2034 mikroinstalacji fotowoltaicznych, 692 z pompą ciepła powietrzną oraz 162 instalacji z kotłem ciepła na biomasę - pellet w ramach programu „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”
  • Ferie zimowe 2022 - ORLIK Ferie zimowe 2022  - ORLIK
    10.02.2022 r.

Ferie zimowe 2022 - ORLIK

Informujemy, że Kompleks Sportowy Orlik w godzinach od 9:00 do 15:00, w czasie obecnych ferii zimowych, będzie dostępny dla użytkowników.