Znaleziono wiadomości: 1150.

• Poręba już świątecznie rozbłysła. Ale to nie koniec! Poręba już świątecznie rozbłysła. Ale to nie koniec!
    08.12.2021 r.

Poręba już świątecznie rozbłysła. Ale to nie koniec!

W Porębie pojawiły się mieniące się tysiącami światełek świąteczne dekoracje. To jednak nie koniec grudniowego upiększania miasta.
  • Uchwalono dwa ważne dla miasta dokumenty Uchwalono dwa ważne dla miasta dokumenty
    07.12.2021 r.

Uchwalono dwa ważne dla miasta dokumenty

Poręba już je ma! Mowa o dwóch niezwykle ważnych, bo wyznaczających kierunki rozwoju miasta, dokumentach strategicznych.
  • Wbito pierwszą łopatę pod najdroższą inwestycję w mieście Wbito pierwszą łopatę pod najdroższą inwestycję w mieście
    07.12.2021 r.

Wbito pierwszą łopatę pod najdroższą inwestycję w mieście

Właśnie rozpoczęto prace nad rozbudową i modernizacją porębskiej oczyszczalni ścieków. Wartość tej inwestycji opiewa na ponad 9 milionów złotych, co czyni ją jedną z najdroższych w historii Poręby.
  • Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP
    06.12.2021 r.

Wprowadzenie stopnia alarmowego ALFA-CRP

Od dnia 05 grudnia 2021 r. od godziny 23.59 do dnia 10 grudnia 2021 r. do godz. 23.59 na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony pierwszy stopień alarmowy „ALFA-CRP”.
  • KOMUNIKAT - COVID - 19 - Gmina Poręba KOMUNIKAT - COVID - 19 - Gmina Poręba
    04.12.2021 r.

KOMUNIKAT - COVID - 19 - Gmina Poręba

Burmistrz Miasta Poręba informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną związaną z COVID - 19 w dniu 30 listopada 2021 r. odbyło się w Urzędzie Miasta Poręba zebranie sztabu kryzysowego w powyższej sprawie.
  • Zrób prezent potrzebującym. Szlachetna Paczka już w sobotę Zrób prezent potrzebującym. Szlachetna Paczka już w sobotę
    04.12.2021 r.

Zrób prezent potrzebującym. Szlachetna Paczka już w sobotę

Ciepłe buty a może nowa kołdra? Rusza kolejna edycja Szlachetnej Paczki w naszym mieście. Do akcji będzie można dołączyć już w najbliższą sobotę, w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.
  • Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta w Porębie Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta w Porębie
    01.12.2021 r.

Komunikat - funkcjonowanie Urzędu Miasta w Porębie

Zmian w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Poręba w okresie od dnia 1 grudnia 2021 roku do dnia 17 grudnia 2021 roku.
  • Poręba rozpoczęła „akcję zima” Poręba rozpoczęła „akcję zima”
    01.12.2021 r.

Poręba rozpoczęła „akcję zima”

38 kilometrów dróg asfaltowych i 4 kilometry dróg wysypanych szutrem. Do tego chodniki i place miejskie.
  • Urząd w miesiąc zaoszczędził 650 zł. Na czym? Urząd w miesiąc zaoszczędził 650 zł. Na czym?
    29.11.2021 r.

Urząd w miesiąc zaoszczędził 650 zł. Na czym?

Bez drukowania, wkładania do koperty i wizyty na poczcie. Urząd Miasta w Porębie wie, jak sprytnie i mądrze oszczędzać.
  • Zobaczcie, jak porębska szkółka piłkarska kończy sezon Zobaczcie, jak porębska szkółka piłkarska kończy sezon
    25.11.2021 r.

Zobaczcie, jak porębska szkółka piłkarska kończy sezon

Ćwiczą wiele godzin w tygodniu, bo nie jeden z nich marzy o karierze w stylu Roberta Lewandowskiego.
  • Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie ! Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie !
    24.11.2021 r.

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie !

Rusza akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich pełnoletnich. Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat