Znaleziono wiadomości: 1150.

• Mobilny Punkt Spisowy w Gminie Poręba na ORLIKU Mobilny Punkt Spisowy w Gminie Poręba na ORLIKU
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021
    26.08.2021 r.

Mobilny Punkt Spisowy w Gminie Poręba na ORLIKU

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszchnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiazkowy.
  • Olimpiada w Porębie. Już w najbliższą sobotę! Olimpiada w Porębie. Już w najbliższą sobotę!
    25.08.2021 r.

Olimpiada w Porębie. Już w najbliższą sobotę!

Niedawno zakończyła się w Tokio, teraz czas na Olimpiadę w… Porębie! Będzie tradycyjny znicz olimpijski, odśpiewanie hymnu i oczywiście spora dawka sportowych zmagań i emocji.
  • Wygodniejszy dojazd do garaży Wygodniejszy dojazd do garaży
    24.08.2021 r.

Wygodniejszy dojazd do garaży

Mamy dobrą wiadomość dla kierowców korzystających z garaży przy ul. Zakładowej. Miasto właśnie utwardziło do nich dojazd.
  • ASF - Afrykański pomór świń - Broszura Informacyjna ASF - Afrykański pomór świń - Broszura Informacyjna
    23.08.2021 r.

ASF - Afrykański pomór świń - Broszura Informacyjna

AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ - Afrykański pomór świń to szybko szerząca się, zakaźna choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki.
  • Burmistrz Miasta Poręba ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych - ul. Zakładowa Burmistrz Miasta Poręba ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych - ul. Zakładowa
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    18.08.2021 r.

Do sprzedaży przeznacza się następujące niezabudowane nieruchomości gruntowe, położone w Porębie, obręb Poręba, przy ul. Zakładowej.
  • Chodnik przy ul. Krawieckiej doczekał się remontu Chodnik przy ul. Krawieckiej doczekał się remontu
    Aktualności Inwestycje
    17.08.2021 r.

Chodnik przy ul. Krawieckiej doczekał się remontu

Nierówności znikły. Teraz piesi spacerujący wzdłuż ulicy Krawieckiej nie będą mieli już na co narzekać.
  • Działki w okolicy ul. Niepodległości są do sprzedania Działki w okolicy ul. Niepodległości są do sprzedania
    16.08.2021 r.

Działki w okolicy ul. Niepodległości są do sprzedania

Cztery miejskie działki; dwie większe i dwie mniejsze, w sąsiedztwie ulicy Niepodległości trafić mogą niebawem w ręce nowych nabywców. Burmistrz Poręby ogłosił właśnie procedurę przetargową tych terenów.
  • #SzczepimySię -15 sierpnia 2021 #SzczepimySię -15 sierpnia 2021
    13.08.2021 r.

#SzczepimySię -15 sierpnia 2021

W niedzielę 15 sierpnia 2021 r. mieszkańcy Poręby będą mogli zaszczepić się przeciw Covid-19 szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson oraz dwudawkową Pfizer na terenie naszej gminy w SPZOZ Poręba ul. Wojska Polskiego 20 w godzinach 9.00 - 16.00
  • Kolorowa Poreba ! Kolorowa Poreba !
    13.08.2021 r.

Kolorowa Poreba !

Już w sobotę 14 sierpnia od godziny 12.00 do 18.00 zapraszamy na basen w Porębie będzie Kolorowo!
  • Kino plenerowe w Porebie. Kino plenerowe w Porebie.
    12.08.2021 r.

Kino plenerowe w Porebie.

21 sierpnia do Poręby zawita pierwsze Kino Plenerowe! aż 2 seanse.
  • "Beach party" dyskoteka dla młodzieży "Beach party" dyskoteka dla młodzieży
    12.08.2021 r.

"Beach party" dyskoteka dla młodzieży

13 sierpnia o godzinie 19.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Porębie odbędzie BEACH PARTY. Oprawę muzyczną zapewni DJ FRTEAM!