Znaleziono wiadomości: 1150.

• Porębskie przedszkole będzie działało w wakacje Porębskie przedszkole będzie działało w wakacje
    28.06.2021 r.

Porębskie przedszkole będzie działało w wakacje

To bardzo dobra wiadomość dla zapracowanych rodziców. Przedszkole w Porębie działać będzie w te wakacje w trybie dyżurowym. Dla wszystkich grup wiekowych, przez cały lipiec i sierpień.
  • Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje
    25.06.2021 r.

Bezpieczne wakacje

Zasady bezpiecznego spędzania urlopu.
  • Nowa siedziba porębskich miłośników podróży Nowa siedziba porębskich miłośników podróży
    25.06.2021 r.

Nowa siedziba porębskich miłośników podróży

Od podłogi po sam sufit. Tak wyglądał remont jednego z pomieszczeń MOK zlokalizowanego w najniższej kondygnacji gmachu. Efekt? Zupełnie nowa siedziba porębskiego stowarzyszenia „Himalaje Naszych Możliwości w Porębie”.
  • Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu CZYSTE POWIETRZE! Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu CZYSTE POWIETRZE!
    Aktualności Projekty unijne
    24.06.2021 r.

TERMIN: 29.06.2021 r. do wyboru godz. 09:00 lub 16:00
  • Uwaga, w piątek w Porębie stanie Mobilny Punkt Spisowy Uwaga, w piątek w Porębie stanie Mobilny Punkt Spisowy
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021
    23.06.2021 r.

Uwaga, w piątek w Porębie stanie Mobilny Punkt Spisowy

W najbliższy piątek - 25 czerwca - nasze miasto odwiedzi Mobilny Punkt Spisowy. Będzie można spisać siebie i rodzinę w kilka chwil.
  • Mamy nową Myśliwską! Nie powstałaby bez tych osób Mamy nową Myśliwską! Nie powstałaby bez tych osób
    Aktualności Inwestycje
    22.06.2021 r.

Mamy nową Myśliwską! Nie powstałaby bez tych osób

Inwestycja specyficzna, bo wspólna dla dwóch gmin. Dla jednej bardzo ważna, dla drugiej poboczna. Trudno uwierzyć zatem, że mamy ją już za sobą, a cele udało się sprytnie pogodzić.
  • Nowość dla mieszkańców. O nieruchomościach dowiesz się tu wszystkiego Nowość dla mieszkańców. O nieruchomościach dowiesz się tu wszystkiego
    22.06.2021 r.

Nowość dla mieszkańców. O nieruchomościach dowiesz się tu wszystkiego

Szybko i bez wychodzenia z domu. Poręba ma już System Informacji Przestrzennej. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową miasta.
  • Inicjatywa - Lodówka życia Inicjatywa - Lodówka życia
    21.06.2021 r.

Inicjatywa - Lodówka życia

Miło nam Państwa poinformować, że w dniu 16 czerwca 2021r. MOPS w Porębie otrzymał pierwszą partię żywności ze sklepu „Delikatesy Centrum” w Porębie przekazanej w ramach umowy o niemarnowaniu żywności podpisanej z Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu, której Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jest realizatorem.
  • Komunikat - skrócone godziny pracy UM. Komunikat - skrócone godziny pracy UM.
    21.06.2021 r.

Komunikat - skrócone godziny pracy UM.

Ze wezględu na trwające upały w dniach od 21.06.2021 (poniedziałek) do 24.06.2021r. (czwartek) czas pracy Urzędu Miasta Poręba ulega skróceniu do godziny 14:00
  • Dyzur telefoniczny w ZUS Dyzur telefoniczny w ZUS
    18.06.2021 r.

Dyzur telefoniczny w ZUS

Zapraszamy na dyżur telefoniczny  Temat:  „Rozliczanie świadczeń w związku z osiąganym przychodem”
  • Niełatwy tor jazdy. Ale kartę rowerową mają już w kieszeni Niełatwy tor jazdy. Ale kartę rowerową mają już w kieszeni
    18.06.2021 r.

Niełatwy tor jazdy. Ale kartę rowerową mają już w kieszeni

Najpierw teoria, potem praktyka. Z oboma elementami egzaminu na kartę rowerową uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie poradzili sobie znakomicie. Teraz życzyć należy im bezpiecznej drogi!