Znaleziono wiadomości: 1150.

• Poręba współorganizatorem Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving Poręba współorganizatorem Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving
    31.05.2021 r.

Poręba współorganizatorem Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving

Wierzą, że szczęśliwe dziecko dzisiaj, stanie się lepszym dorosłym jutro. A nic nie daje przecież takiej radości jak ruch w połączeniu z zabawą! W myśl tej zasady Poręba wspólnie ze spółką Ferrero organizuje wyjątkowy turniej siatkarski.
  • Komunikat - 04.06.2021 - Urząd Miasta - NIECZYNNY Komunikat - 04.06.2021 - Urząd Miasta - NIECZYNNY
    31.05.2021 r.

Komunikat - 04.06.2021 - Urząd Miasta - NIECZYNNY

KOMUNIKAT  W dniu 02 czerwca 2021 r. (Piątek) Urząd Miasta Poręba jest nieczynny.
  • Weszli nocą do wieży gichtowej! Weszli nocą do wieży gichtowej!
    28.05.2021 r.

Weszli nocą do wieży gichtowej!

W dodatku mieli na to całkowite pozwolenie. Mowa o miłośnikach historii i jej tajemnic, którzy odwiedzili ten wyjątkowy porębski zabytek podczas tegorocznej Nocy Muzeów.
  • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego Życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego

• KOMUNIKAT dot. kontroli podatowych. KOMUNIKAT dot. kontroli podatowych.
    Podatki i opłaty
    27.05.2021 r.

KOMUNIKAT dot. kontroli podatowych.

Na podstawie art. 281 i art. 282 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (tekst jednolity: Dz.U. z 2020 poz. 1325) Urząd Miejski w Porębie informuje, że na terenie naszego miasta będą przeprowadzane kontrole podatkowe dotyczące ustalenia faktycznego stanu powierzchni budynków mieszkalnych i użytkowych.
  • MOPS Poręba nawiązuje współprace z CRL. MOPS Poręba nawiązuje współprace z CRL.
    27.05.2021 r.

MOPS Poręba nawiązuje współprace z CRL.

Dnia 24.05.2021 roku w #CRL miało miejsce podpisanie umowy współpracy pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Porębie i Centrum Rozwoju Lokalnego.
    26.05.2021 r.

Tytuł projektu: "Doposażenie w specjalistyczny sprzęt wraz z realizacją zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeszkolenie nauczycieli w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie oraz w oddziałach w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie" "
  • Życzenia z okazji Dnia Mamy Życzenia z okazji Dnia Mamy

Życzenia z okazji Dnia Mamy

Drogim Mamom, za bezgraniczna milosc, niesamowita cierpliwosc i pogode ducha, za pokazywanie nam swiata w jego najlepszej wersji.
  • Wybory do II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Poręba Wybory do II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Poręba
    Młodzieżowa Rada Miasta

Wybory do II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Poręba

Wybory do II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Poręba na dzień 14 czerwca 2021 roku (poniedziałek) w godzinach od 9.00 - 13.00.
  • Rozpoczęcie prac budowlanych w gminie Poręba Rozpoczęcie prac budowlanych w gminie Poręba
    Aktualności Inwestycje
    25.05.2021 r.

Rozpoczęcie prac budowlanych w gminie Poręba

1 czerwca 2021 r. w gminie Poręba, na terenie działek wskazanych w decyzji lokalizacyjnej Wojewody Śląskiego, rozpocznie się budowa rurociągu paliwowego Boronów - Trzebinia.
  • PROJEKT OZE - informacje PROJEKT OZE - informacje
    Aktualności Projekty unijne
    24.05.2021 r.

PROJEKT OZE - informacje

Informujemy, że zakończyliśmy etap podpisywania aneksów do umów organizacyjno - finansowych mieszkańców, którzy posiadają w umowie instalacje solarne i fotowoltaiczne.