Znaleziono wiadomości: 1150.

• Porębskie przedszkole z wyjątkową statuetką Porębskie przedszkole z wyjątkową statuetką
    24.05.2021 r.

Porębskie przedszkole z wyjątkową statuetką

Błyszczy się na półce w porębskim przedszkolu miejskim. Placówka właśnie odebrała wyjątkową statuetkę od zawierciańskiej Fundacji Praca i Kariera, a wraz z nią zaszczytny tytuł „Inspiratora Kariery 2020”.
  • Szanujmy rolniczy trud! Szanujmy rolniczy trud!
    23.05.2021 r.

Szanujmy rolniczy trud!

• Zasady rekrutacji do publicznych szkół i przedszkoli Zasady rekrutacji do publicznych szkół i przedszkoli
    Rekrutacja do szkół, przedszkoli.
    21.05.2021 r.

Zasady rekrutacji do publicznych szkół i przedszkoli

• Sieć szkolno-przedszkolna na terenie Gminy Poręba Sieć szkolno-przedszkolna na terenie Gminy Poręba
    Sieć placówek oświatowych, obwody szkolne.

Sieć szkolno-przedszkolna na terenie Gminy Poręba

Sieć szkolno-przedszkolna na terenie Gminy Poręba:
  • W SP 1 powstanie wyjątkowa „zielona pracownia”. Ze stacją meteo! W SP 1 powstanie wyjątkowa „zielona pracownia”. Ze stacją meteo!
    21.05.2021 r.

W SP 1 powstanie wyjątkowa „zielona pracownia”. Ze stacją meteo!

Poręba zdobyła 32 tys złotych na stworzenie wyjątkowej pracowni do nauki przyrody. W ramach dofinansowania Szkoła Podstawowa nr 1 nie tylko gruntownie wyremontuje jedną ze swoich klas, ale także bogato ją wyposaży.
  • Nowe godziny funkcjonowania PSZOKu Nowe godziny funkcjonowania PSZOKu
    20.05.2021 r.

Nowe godziny funkcjonowania PSZOKu

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów w Porębie, ul ks. F. Pędzicha 1
  • KOMUNIKAT - ĆWICZENIA RENEGADE - SAREX-21 KOMUNIKAT - ĆWICZENIA RENEGADE - SAREX-21
    19.05.2021 r.

KOMUNIKAT - ĆWICZENIA RENEGADE - SAREX-21

Informuję, że w dniach 17 - 21 maja 2021 r. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenia RENEGADE/SAREX-21.
  • Ulica Myśliwska już po remoncie! Ulica Myśliwska już po remoncie!
    18.05.2021 r.

Ulica Myśliwska już po remoncie!

To wspólna inwestycja Poręby i Zawiercia. Liczący ponad 2,5 kilometra odcinek ulicy Myśliwskiej przeszedł właśnie gruntową metamorfozę wartą niemal 3,9 mln zł.
  • Znany reporter odkrywa tajemnice burmistrza Poręby Znany reporter odkrywa tajemnice burmistrza Poręby
    14.05.2021 r.

Znany reporter odkrywa tajemnice burmistrza Poręby

Co trzyma na biurku i ile krawatów ma w swojej szafie? W ósmym odcinku przygód reportera Pędzelka Poręby, o Ryszardzie Spyrze - burmistrzu naszego miasta - dowiemy się wielu nowych rzeczy. Gotowi?
  • Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej. Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej.
    12.05.2021 r.

• Noc Muzeów 2021 Noc Muzeów 2021
    11.05.2021 r.

Noc Muzeów 2021

Noc Muzeów 2021 w Wieży Gichtowej - klub Pasjonatów Historii Lokalnej zaprasza 15/16 maja w godz 20:00 - 04:00  przy ul. Fabrycznej 1.