Znaleziono wiadomości: 1150.

• Budują dwie przepompownie ścieków. Będzie przejście… pod Przemszą Budują dwie przepompownie ścieków. Będzie przejście… pod Przemszą
    10.05.2021 r.

Budują dwie przepompownie ścieków. Będzie przejście… pod Przemszą

Trwają prace budowlane przy budowie dwóch przepompowni ścieków komunalnych z przejściami przez Czarną Przemszą w Porębie. Jedno z nich powstanie 1,5 metra pod dnem rzeki.
  •  „CZYSTE POWIETRZE” w Porębie!  „CZYSTE POWIETRZE” w Porębie!
    07.05.2021 r.

„CZYSTE POWIETRZE” w Porębie!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż w dniu 07.05.2021 r. Gmina podpisała Porozumienie dotyczące programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Już niebawem nasza Gmina będzie uruchamiać i prowadzić punkt konsultacyjno - informacyjny pozwalający na realizację założeń Programu.
  • Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2021  Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2021
    07.05.2021 r.

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2021

Uprzejmie informujemy, że od miesiąca maja 2021 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Porębie w ramach programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przystępuje do realizacji programu „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2021”.
  • Wyjątkowe prezenty od spółki wodociągowej Wyjątkowe prezenty od spółki wodociągowej
    05.05.2021 r.

Wyjątkowe prezenty od spółki wodociągowej

Będą dobrze widoczni nawet po zmroku! Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie przekazało odblaskowe gadżety podopiecznym porębskiego przedszkola.
  • Maturzyści ! Powodzenia ! Maturzyści ! Powodzenia !
    04.05.2021 r.

Maturzyści ! Powodzenia !

Drodzy Maturzyści, to pierwszy w Waszym życiu naprawdę dorosły krok. Z tej okazji życzymy Wam wszelkiej pomyślności i wiary we własne siły. By egzamin maturalny - ten udany start w dorosłe życie - był zaledwie początkiem dalszych sukcesów.Połamania pióra! Burmistrz Poręby Ryszard Spyra
  • Dzień Strażaka Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka, życzę wszystkim porębskim Druhom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
  • Święto Narodowe Trzeciego Maja Święto Narodowe Trzeciego Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja

• Święto Pracy ! Święto Pracy !

Święto Pracy !

Z okazji Święta Pracy życzymy Wszystkim wytrwałości w trudach codziennej pracy, zadowolenia i sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.
  • Seniorze, sprawdź Rachmistrza! Akcja edukacyjna Głosu Seniora Seniorze, sprawdź Rachmistrza! Akcja edukacyjna Głosu Seniora
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021

Seniorze, sprawdź Rachmistrza! Akcja edukacyjna Głosu Seniora

W ramach ogólnopolskich kampanii społeczno-edukacyjnych Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę!,
  • „Nowoczesne środki komunikacji z ZUS” „Nowoczesne środki komunikacji z ZUS”
    30.04.2021 r.

„Nowoczesne środki komunikacji z ZUS”

Zapraszamy na dyżur telefoniczny Temat: "Nowoczesne środki komunikacji z ZUS"
  • Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021 Oświata

Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.