Znaleziono wiadomości: 1150.

• Kontrola Kuratorium Oświaty dot. Przedszkola Miejskiego nr 1. Kontrola Kuratorium Oświaty dot. Przedszkola Miejskiego nr 1.
    Raporty pokontrolne placówek oświatowych.
    30.04.2021 r.

Kontrola Kuratorium Oświaty dot. Przedszkola Miejskiego nr 1.

• Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027. Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.
    30.04.2021 r.

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.

Zachęcamy do zgłaszania się na wysłuchania publiczne. W przyszłym tygodniu wysłuchanie dotyczące Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027. Zgłoś się jeszcze dziś!
  • Koniec z kilogramami w plecaku! Koniec z kilogramami w plecaku!
    29.04.2021 r.

Koniec z kilogramami w plecaku!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie pojawiła się kolejna nowość. Wyjątkowo praktyczna i… kolorowa. - To nowe szafki dla uczniów - informuje dyrekcja. - Pomysł i zakup zrealizowany przez naszych rodziców - chwali SP nr 1.
  • Częściowe zwolnienie z opłaty za gospodarowanie odpadami Częściowe zwolnienie z opłaty za gospodarowanie odpadami
    28.04.2021 r.

Częściowe zwolnienie z opłaty za gospodarowanie odpadami

INFORMACJA DOTYCZĄCA CZĘŚCIOWEGO ZWOLNIENIE Z OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI  DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI JEDNORODZINNYCH KOMPOSTUJĄCYCH BIOODPADY W PRZYDOMOWYM KOMPOSTOWNIKU
  • DOTACJA - usuwanie azbestu DOTACJA - usuwanie azbestu
    28.04.2021 r.

DOTACJA - usuwanie azbestu

Uprzejmie informujemy, że Gmina Poręba zamierza ubiegać się o dofinansowanie realizacji zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (WFOŚiGW) w 2021 roku.
  • Poręba walczy z nadpopulacją dzików Poręba walczy z nadpopulacją dzików
    22.04.2021 r.

Poręba walczy z nadpopulacją dzików

Nie dość, że są niebezpieczne, to jeszcze coraz bardziej odważne. Dziki nierzadko wędrują po terenach miejskich. Urząd Miasta w Porębie będzie interweniował w tej sprawie u starosty.
  • Porębski pomnik przyrody jak wysypisko śmieci! Porębski pomnik przyrody jak wysypisko śmieci!
    21.04.2021 r.

Porębski pomnik przyrody jak wysypisko śmieci!

Choć za wywóz śmieci ustawowo płaci każdy z nas, niektórym i tak przychodzi na myśl podrzucanie odpadów na terenach leśnych. Służby miejskie niedawno odkryły dzikie wysypisko na obszarze chronionym przyrodniczo.
  • Samospis internetowy to najprostsza i bezpieczna metoda Samospis internetowy to najprostsza i bezpieczna metoda
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021
    20.04.2021 r.

Samospis internetowy to najprostsza i bezpieczna metoda

• 800 metrów nowego wodociągu 800 metrów nowego wodociągu
    19.04.2021 r.

800 metrów nowego wodociągu

Tyle metrów bieżących rur ułożono w pierwszej części budowy nowego wodociągu w ciągu ulicy Partyzantów. Teraz inwestycja wejść może w kolejne etapy.
  • Technologia w służbie Seniorom Technologia w służbie Seniorom
    19.04.2021 r.

Technologia w służbie Seniorom

W rocznicę wykrycia pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Polsce (4 marca 2020 r.) nie jesteśmy wcale w dużo lepszej sytuacji niż w marcu 2020 r.
  • Zaproszenie do nauki e Medycznej Szkole Policealnej Zaproszenie do nauki e Medycznej Szkole Policealnej
    14.04.2021 r.

Zaproszenie do nauki e Medycznej Szkole Policealnej

Dyrektor Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu Renata Dusza zaprasza do nauki w: Medycznej Szkole Policealnej Województwa Śląskiego w Zawierciu ul. Żabia 19B (dawny Medyk) tel. 32 671 21 01, mail: medyk_zawiercie@poczta.onet.pl, www.rcku.nazwa.pl