Znaleziono wiadomości: 1150.

• Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE
    30.03.2021 r.

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE

W ramach projektu pt. „ Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim- Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” ogłaszamy nabór na wolne instalacje OZE.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    29.03.2021 r.

Burmistrz Miasta Poręba ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Poręba

Do sprzedaży przeznacza się następującą niezabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w Porębie, obręb Poręba, w pobliżu ul. Partyzantów
  • Informacje o terminie rozpoczęcia prac gedezyjnych na terenie powiatu zawierciańśkiego. Informacje o terminie rozpoczęcia prac gedezyjnych na terenie powiatu zawierciańśkiego.
    29.03.2021 r.

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH NA TERENIE POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGOUprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2021 r. na terenie powiatu zawierciańskiego rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną budową rurociągu paliwowego Boronów - Trzebinia. Jest to etap przygotowawczy przed wejściem na teren nieruchomości objętych Decyzją numer 3/2020 (IFXIII.747.14.2020) o ustaleniu lokalizacji inwestycji
  • Od 1 kwietnia 2021 r. GUS przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Od 1 kwietnia 2021 r. GUS przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
    29.03.2021 r.

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy.
  • Miasto przeprowadziło kontrole szamb  Miasto przeprowadziło kontrole szamb
    25.03.2021 r.

Miasto przeprowadziło kontrole szamb

Przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba przeprowadzili kontrole szamb przynależnych do posesji przy ul. Partyzantów. Co z nich wynikło?
  • Dziury w porębskich drogach zostaną załatane Dziury w porębskich drogach zostaną załatane
    24.03.2021 r.

Dziury w porębskich drogach zostaną załatane

Po zakończeniu sezonu zimowego, czyli na początku kwietnia rozpoczną się prace związane z uzupełnieniem ubytków w porębskich drogach.
  • Wersja demo formularza spisowego Wersja demo formularza spisowego
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021
    24.03.2021 r.

Wersja demo formularza spisowego

Informujemy, że zamieściliśmy na kontach Urzędu Statystycznego w Katowicach w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook) posta dot. Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 - wersja demo formularza spisowego.
  • Zapraszamy na szósty już odcinek cyklu z Panem Pędzelkiem Zapraszamy na szósty już odcinek cyklu z Panem Pędzelkiem
    23.03.2021 r.

Zapraszamy na szósty już odcinek cyklu z Panem Pędzelkiem

Wyjątkowy gość i niezwykłe muzyczne dźwięki. To tylko zapowiedź kolejnego, szóstego już odcinka z serii Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Kogo tym razem przedstawi nam reporter Pędzelek Poręba?
  • Burmistrz Miasta Poręba informuje o przystąpieniu do sporządzenia MPZP Burmistrz Miasta Poręba informuje o przystąpieniu do sporządzenia MPZP
    Planowanie przestrzenne
    22.03.2021 r.

Burmistrz Miasta Poręba informuje o przystąpieniu do sporządzenia MPZP

Burmistrz Miasta Poręba informuje o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w północno - wschodniej części miasta Poręba.
  • Organizacja pracy Urzędu Miasta Organizacja pracy Urzędu Miasta
    19.03.2021 r.

Organizacja pracy Urzędu Miasta

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i realnym zagrożeniem zachorowań na terenie Miasta Poręba wprowadza się zmiany w organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba od dnia 22 marca 2021 roku do dnia 12 kwietnia 2021 roku. Zastrzega się jednak możliwość przedłużenia tego stanu rzeczy w razie utrzymania obowiązujących obostrzeń i wytycznych.
  • Prace przy ul. Wojska Polskiego 2 niebawem dobiegną końca Prace przy ul. Wojska Polskiego 2 niebawem dobiegną końca
    18.03.2021 r.

Prace przy ul. Wojska Polskiego 2 niebawem dobiegną końca

46 mieszkań miasto wyposaża w nowe urządzenia grzewcze. To jedna z najważniejszych zmian, związanych z pracami trwającymi w budynku pod adresem Wojska Polskiego 2 w Porębie.