Znaleziono wiadomości: 1150.

• Burmistrz dziękuje za organizację WOŚP Burmistrz dziękuje za organizację WOŚP
    18.02.2021 r.

Burmistrz dziękuje za organizację WOŚP

Po raz kolejny jestem dumny z naszego miasta - o przebiegu tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Porębie mówi burmistrz Ryszard Spyra. Sprawdźcie, ile pieniędzy zebrano.
  • Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos
    18.02.2021 r.

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego - akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.
  • W Porębie pojawiły się dwa niezwykłe serca W Porębie pojawiły się dwa niezwykłe serca
    10.02.2021 r.

W Porębie pojawiły się dwa niezwykłe serca

Ogromne i oczywiście czerwone. Pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie oraz w centrum naszego miasta pojawiły się niezwykłe serca. W ten sposób miasto zbiera nakrętki, które spełnią ważne marzenia.
  • Porębska poczta z nowym wejściem Porębska poczta z nowym wejściem
    09.02.2021 r.

Porębska poczta z nowym wejściem

Budynek należący do miasta - a będący w użytkowaniu Poczty Polskiej - zyskał właśnie nowe wejście. Co jeszcze zmieniło się pod adresem: Chopina 1?
  • KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021 KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021
    09.02.2021 r.

KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021

KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021
  • Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie
    08.02.2021 r.

Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie

Tytuł projektu: „Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie”
  • Uwaga rodzice! Rozpoczyna się rekrutacja do szkół i przedszkoli Uwaga rodzice! Rozpoczyna się rekrutacja do szkół i przedszkoli
    04.02.2021 r.

Uwaga rodzice! Rozpoczyna się rekrutacja do szkół i przedszkoli

To jeden z istotniejszych kroków w życiu Waszej pociechy! W końcu już niedługo pójdzie do przedszkola lub pierwszej klasy. Kiedy rozpoczyna się i jak przebiega proces rekrutacji? Sprawdźcie poniżej.
  • Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny
    03.02.2021 r.

Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny

Uprzejmie informuję, że w 2021 roku w województwie śląskim  będzie kontynuowana akcja informacyjna pn. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”.
  • Dopłaty do czynszu finansowane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 Dopłaty do czynszu finansowane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19
    02.02.2021 r.

Dopłaty do czynszu finansowane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

• Rachmistrz poszukiwany Rachmistrz poszukiwany
    01.02.2021 r.

Rachmistrz poszukiwany

Rachmistrz poszukiwany Jednocześnie burmistrz Ryszard Spyra - jak Gminny Komisarz Spisowy w Porębie - ogłosił również otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych.
  • Burmistrz utworzył Gminne Biuro Spisowe Burmistrz utworzył Gminne Biuro Spisowe
    29.01.2021 r.

Burmistrz utworzył Gminne Biuro Spisowe

Włodarz Poręby, zgodnie z rozporządzeniem, powołał Zastępcę Gminnego Komisarza Spisowego, utworzył również Gminne Biuro Spisowe. Przypominamy; w 2021 roku czeka nas Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.