Znaleziono wiadomości: 1150.

• Transport osób do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Transport osób do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2
    29.01.2021 r.

Transport osób do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Transport osób do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 W związku z rozpoczęciem Narodowego Programu Szczepień uruchomiona została gminna infolinia dla osób, które nie mogą dotrzeć samodzielnie do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.
  • Strażacy dostali nowy sprzęt. Za 50 tys zł! Strażacy dostali nowy sprzęt. Za 50 tys zł!
    28.01.2021 r.

Strażacy dostali nowy sprzęt. Za 50 tys zł!

Będą mogli działać sprawniej, a co za tym idzie - skutecznie ratować ludzkie życie i dobytek. Ochotnicza Straż Pożarna z Poręby otrzymała właśnie sprzęt warty niemal 50 tysięcy złotych.
  • Obchodzicie 50 rocznicę ślubu? Zgłoście się do Urzędu Stanu Cywilnego w Porębie Obchodzicie 50 rocznicę ślubu?     Zgłoście się do Urzędu  Stanu Cywilnego w Porębie
    26.01.2021 r.

Obchodzicie 50 rocznicę ślubu? Zgłoście się do Urzędu Stanu Cywilnego w Porębie

Obchodzicie 50 rocznicę ślubu?     Zgłoście się do Urzędu  Stanu Cywilnego w Porębie
  • Ogłoszenie o naborze kandydatów na rachmistrzów Ogłoszenie o naborze kandydatów na rachmistrzów
    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021
    26.01.2021 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów na rachmistrzów

• Poręba obchodziła 76. rocznicę wyzwolenia miasta Poręba obchodziła 76. rocznicę wyzwolenia miasta
    23.01.2021 r.

Poręba obchodziła 76. rocznicę wyzwolenia miasta

Skromnie, ale z należytym szacunkiem. Przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie - pamiętając o rocznicy wyzwolenia miasta - zapalili znicze pod pomnikiem zadedykowanym „Bohaterom Poległym w Walkach o Ojczyznę”.
  • MOK rozpoczął licytacje na WOŚP MOK rozpoczął licytacje na WOŚP
    22.01.2021 r.

MOK rozpoczął licytacje na WOŚP

Pamiątkowe zestawy firmowane logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także fanty od sponsorów. Miejski Ośrodek Kultury w Porębie rozpoczął już licytacje na tegoroczny orkiestrowy finał.
  • Uwaga na zwisające z dachów sople! Uwaga na zwisające z dachów sople!
    21.01.2021 r.

Uwaga na zwisające z dachów sople!

Mogą być niezwykle niebezpieczne. - Konieczność usuwana zwisających z dachów sopli, to obowiązek właścicieli posesji i zarządców - przypomina Urząd Miasta w Porębie.
  • Śnieżna forteca i cymbergaj. Porębskie półkolonie bardzo się udały! Śnieżna forteca i cymbergaj. Porębskie półkolonie bardzo się udały!
    21.01.2021 r.

Śnieżna forteca i cymbergaj. Porębskie półkolonie bardzo się udały!

Sportowe zmagania na hali i Orliku, piłkarzyki, cymbergaj i gry planszowe. A na deser - wielka bitwa na śnieżki. Dwudziestu czterech małych porębian - podopiecznych z klas od 1 do 4 - skorzystało z oferty tegorocznych miejskich półkolonii.
  • Szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów 80+ Szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów 80+
    20.01.2021 r.

Szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów 80+

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W PORĘBIE.
  • Poręba znów uruchamia dowóz dzieci do szkół Poręba znów uruchamia dowóz dzieci do szkół
    Aktualności Komunikacja miejska
    18.01.2021 r.

Poręba znów uruchamia dowóz dzieci do szkół

Uczniowie szkół podstawowych wracają do szkół, a wraz z nimi możliwość dowozu dzieci sfinansowana przez Urząd Miasta w Porębie. - Wszystko odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach - informują urzędnicy.
  • Bezpłatne badania mammograficzne! Bezpłatne badania mammograficzne!
    18.01.2021 r.

Bezpłatne badania mammograficzne!

LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na pierwsze w 2021 roku bezpłatne badania mammograficzne.