Znaleziono wiadomości: 1150.

• W Porębie trwa „akcja zima” W Porębie trwa „akcja zima”
    14.01.2021 r.

W Porębie trwa „akcja zima”

Do tej pory była naprawdę łaskawa. W minioną środę jednak posypało. - Jesteśmy gotowi na wszelkie warunki pogodowe - zapewniają porębskie służby miejskie.
  • Lokalna Grupa Działania „Perła Jury” - Ankieta Lokalna Grupa Działania „Perła Jury” - Ankieta
    14.01.2021 r.

Lokalna Grupa Działania „Perła Jury” - Ankieta

Lokalna Grupa Działania „Perła Jury” rozpoczyna przygotowania do opracowania dokumentów pozwalających na wykorzystanie środków z nowych funduszy.
  • Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym II edycja 2020r. Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym II edycja 2020r.
    13.01.2021 r.

Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym II edycja 2020r.

• Sesja on-line? Urząd szykuje udogodnienia Sesja on-line? Urząd szykuje udogodnienia
    11.01.2021 r.

Sesja on-line? Urząd szykuje udogodnienia

Urząd Miasta w Porębie zamierza rozszerzyć system transmitowania sesji Rady Miasta on-line. Trwają prace nad wyborem optymalnego, nowego systemu audio.
  • Zapraszamy do udziału w badaniu - uczestnictwo mieszkanców Polski (rezydentów) w podróżach. Zapraszamy do udziału w badaniu - uczestnictwo mieszkanców Polski (rezydentów) w podróżach.
    11.01.2021 r.

• Miasto ogłosiło przetarg na ostatnie cztery indywidualne działki na Stoku Miasto ogłosiło przetarg na ostatnie cztery indywidualne działki na Stoku
    07.01.2021 r.

Miasto ogłosiło przetarg na ostatnie cztery indywidualne działki na Stoku

Jesienią zeszłego roku Urząd Miasta w Porębie sprzedał 13 z 17 działek przy ul. Partyzantów (etap I ). Teraz ogłoszono przetarg na ostatnie cztery działki przeznaczone pod zabudowę indywidualną.
  • Porębskie placówki edukacyjne dostaną niemal 300 tys zł! Porębskie placówki edukacyjne dostaną niemal 300 tys zł!
    05.01.2021 r.

Porębskie placówki edukacyjne dostaną niemal 300 tys zł!

To dobra informacja! Urząd Miasta w Porębie zyskał kolejne dofinansowanie z funduszy unijnych na rozwój placówek edukacyjnych w mieście. Tym razem projekt zakłada m.in. doposażenie służące dzieciom z niepełnosprawnościami.
  •  Recykling zaczyna się od selektywnej zbiórki odpadów!   Recykling zaczyna się od selektywnej zbiórki odpadów!
    04.01.2021 r.

Recykling zaczyna się od selektywnej zbiórki odpadów!

Fundacja Chlorofil zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym. Od 15.01.2021 do 30.03.2021 odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pt. „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VII.
  • Burmistrz dziękuje za wszelkie życzenia Burmistrz dziękuje za wszelkie życzenia
    01.01.2021 r.

Burmistrz dziękuje za wszelkie życzenia

• Półkolonie - Zasady przemieszczania się. Półkolonie - Zasady przemieszczania się.
    31.12.2020 r.

Półkolonie - Zasady przemieszczania się.

Informacje o półkoloniach oraz dodatkowa informacja o wyjątkach w przemieszczaniu się dzieci od 01.01.2021 do 17.01.2021
  • Poręba ma nowy kalendarz. Z historią w tle Poręba ma nowy kalendarz. Z historią w tle
    30.12.2020 r.

Poręba ma nowy kalendarz. Z historią w tle

Poręba dawniej i dziś. Taki jest motyw nowego kalendarza miasta na 2021 rok. Kalendarz współtworzył Klub Pasjonatów Historii Lokalnej. Niektóre zdjęcia Poręby sięgają 1941 roku.