Biurowiec FUM, basen, skwer. Burmistrz zaprasza na spotkanie w sprawie najważniejszych inwestycji w naszym mieście

26 Marca 2024

Burmistrz Ryszard Spyra serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Poręby na spotkanie w najbliższą środę. W MOK-u opowie o szczegółach dotyczących strategicznych inwestycji w naszym mieście.

Na środowym spotkaniu – kolejnym z cyklu spotkań informacyjnych, jakie organizuje włodarz Poręby – poruszone zostaną niezwykle ważne tematy związane z kluczowymi przedsięwzięciami, które determinują rozwój naszego miasta.

- Podam Państwu wszelkie szczegóły dotyczące m.in. planów rewitalizacji biurowca po FUM, terenu porębskiego MOSiR-u, w szczególności zaś basenu, skweru w centrum, rewitalizacji stawu Poręba II oraz budowy pumptrucku – wylicza burmistrz Ryszard Spyra.

Spotkanie odbędzie się 27 marca, w sali widowiskowej MOK-u, o godzinie 17.

Będzie możliwość zadawania pytań. – Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców – podkreśla burmistrz Spyra.

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI

Podobne wiadomości: