Brawa dla nich! Porębski zespół wystąpił w Telewizji Katowice

14 Października 2024

Pokazali, co potrafią. Porębski zespół „Retro” wziął udział w nagraniu odcinka programu rozrywkowego pod tytułem „A kto nam zabroni!”  TVP 3 Katowice. Na ekranie zobaczycie ich już za chwilę!

Jak im poszło? – Pozytywnych emocji było tak dużo, że z dumą możemy przyznać, że było bardzo dobrze – mówią członkowie zespołu muzycznego „Retro”, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Zespół wraz z burmistrzem naszego miasta – Ryszardem Spyrą – kilka dni temu odwiedził siedzibę Telewizji Katowice, by wziąć udział w nagraniach do kolejnego odcinka programu rozrywkowego „A kto nam zabroni!”.

W programie zawsze występują dwie grupy seniorów z różnych miast naszego regionu. Obie chwalą się swoimi talentami.

Porębski zespół „Retro” podczas nagrania zaprezentował oczywiście swoje umiejętności muzyczne. I zaśpiewał utwór pod tytułem „Greckie wino”.

Wcześniej wziął jednak udział w plenerowych nagraniach, które odbyły się w naszym mieście, a konkretnie rzecz ujmując na tle fontanny przez MOK-iem.

Kiedy ich popisy będzie można zobaczyć na srebrnym ekranie? – Najprawdopodobniej już w najbliższy WTOREK, 15 października, o godz.15:45 – mówią członkowie zespołu.

Zapraszamy do oglądania!