Burmistrz składa serdeczne podziękowania za organizację i udział w tegorocznym Festiwalu Prażonek

12 Września 2024

- Serdecznie dziękuję – mówi wprost burmistrz Poręby Ryszard Spyra. Dodaje, że tegoroczne porębskie prażonki udały się znakomicie.

To było ogromne wyzwanie logistyczne. Podczas tegorocznego XX. Festiwalu Prażonek w Porębie, który odbył się 7 września, na scenie wystąpiły dziesiątki wokalistów, duetów i zespołów. Na zielonym terenie przy ul. Zakładowej stanęło wiele atrakcji, w tym karuzele, dmuchańce itp.

- Dziś chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza miejska impreza udała się tak znakomicie – mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

- Dziękuję dyrektorowi i pracownikom MOK za świetną organizację, pracownikom Urzędu Miasta Poręba, którzy sami, osobiście, bez wsparcie ze strony firm zewnętrznych przygotowali Festiwal, dziękuję strażakom-ochotnikom, służbom miejskim, służbom zabezpieczającym imprezę, wszystkim muzykom, wokalistom, zespołom, przedstawicielkom Koła Gospodyń Wiejskich, przed wszystkim zaś – naszym mieszkańcom i wszystkim gościom, w tym zarządowi województwa, starostwa i innych sąsiednich struktur samorządowych.

Kłaniam się Państwu nisko – podkreśla burmistrz Poręby Ryszard Spyra.