Burmistrz zaprasza na Rodzinny Dzień Sportu

13 Czerwca 2024

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca, na terenie miejskiego stadionu w Porębie, odbędzie się wielki Rodzinny Dzień Sportu.

- Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tej imprezie – mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra, patron sobotniego Rodzinnego Dnia Sportu, który organizuje Akademia Piłkarska AP TFT Poręba.

Program jest niezwykle ciekawy, a jego najważniejszą częścią będzie oczywiście piłka nożna. – Zaplanowaliśmy kilka stref zabawy, w tym: strefę pokazów trenerskich akademii, strefę czasu reakcji i strefę szybkości – wylicza Mateusz Cichoń, trener i założyciel Akademii TFT.

Będą też niespodzianki dla najmłodszych porębian. Swoją energię wypróbują na dmuchańcach oraz w strefie rodzica z dzieckiem.

Impreza potrwa w godzinach od 10 do 14 na stadionie miejskim w Porębie.

Zapraszamy!

Dzień Sportu