Burmistrz zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami

25 Lipca 2023

Już w najbliższy czwartek burmistrz Poręby Ryszard Spyra po raz kolejny spotka się z mieszkańcami. Spotkanie poświęcone będzie realizowanemu w naszym mieście programowi „Czyste Powietrze”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 lipca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie (sala widowiskowa) przy ul. Mickiewicza 2, o godzinie 17:00. Będzie kolejnym z cyklu spotkań tematycznych włodarza z mieszkańcami Poręby.

Tym razem poruszone zostaną m.in. tematy związane z możliwością uzyskania dofinansowania do inwestycji w ramach Odnawialnych Źródeł Energii, możliwością wymiany starego źródła ciepła na nowe, a także ekologicznych inwestycji prowadzonych w naszym mieście.

Porębianie również dostaną głos. Podczas spotkania będą mogli zapytać włodarza o szczegóły wyżej wymienionych zagadnie.

- Uważam, że mamy o czym rozmawiać, czy się też pochwalić. Warto też pewne rzeczy wyjaśniać. Serdecznie zapraszam - mówi burmistrz Ryszard Spyra.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz