Burmistrza zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie

6 Września 2023

Tym razem poświęcone zostanie polityce mieszkaniowej gminy. Burmistrz Poręby Ryszard Spyra zaprasza wszystkich mieszkańców na czwartkowe spotkanie w MOK-u.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 wrześnie b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie (sala widowiskowa) przy ul. Mickiewicza 2, o godzinie 17:00.

Na spotkaniu poruszane będą m.in. tematy związane ze strategią rozwoju mieszkalnictwa w gminie, z dołączeniem gminy do projektu SIM - Społecznej inicjatywy Mieszkaniowej Zagłębie, planem tworzenia gminnych mieszkań chronionych oraz planowaniem przestrzennym w mieście.

Będzie możliwość zadawania pytań w wyżej wymienionych tematach. - Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców. Warto rozmawiać, wyjaśniać wszelkie wątpliwości i bezpośrednio czerpać wiedzę  - mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

spotkanie z mieszkancami

Kategoria: Powiązane pliki [1]