„CZYSTE POWIETRZE” w Porębie!

9 Lipca 2021

Od 1 lipca 2021 r. rozpoczął swoją działalność Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu CZYSTE POWIETRZE. Od teraz mieszkańcy Poręby w ramach Programu mogą składać wnioski o dotację na wymianę źródła ciepła,  prace termomodernizacyjne na nieruchomości czy też montaż instalacji OZE w naszej Gminie. Punkt świadczy kompleksowe wsparcie przy aplikowaniu oraz udziela wszelkich niezbędnych informacji o warunkach skorzystania ze wsparcia.
spotkanie1

Pracownicy Punktu organizować będą cykliczne spotkania z mieszkańcami dotyczące korzyści ubiegania się o wsparcie w Programie. Pierwsze spotkanie informacyjne odbyło się 29 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie w dwóch turach. Mieszkańcy zostali zapoznani z podstawowymi informacjami na temat dotacji, jakie można uzyskać w ramach programu, jakie są niezbędne dokumenty do złożenia wniosku oraz jak go wypełniać.

spotkanie2

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie.

MOK Poręba Pok. 29 B

Dyżury: