Chwyć za aparat, zrób zdjęcie Porębie

21 Września 2022

Miasto w obiektywnie wyglądać może naprawdę wspaniale. Jak postrzegają je uczniowie? Radni, Urząd Miasta w Porębie i Miejski Ośrodek Kultury ogłaszają niezwykły konkurs.

Każde miasto wygląda zupełnie inaczej o danej porze roku. Teraz warto będzie to uwiecznić. Gmina we współpracy z Klubem Radnych „Jedność i Przyszłość” oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie, ogłosiła wyjątkowy konkurs fotograficzny pod hasłem: „Poręba w czterech porach roku”. Kto może wziąć w nim udział?

- To konkurs skierowany do uczniów klasy od VI do VIII porębskich szkół podstawowych. Jego celem jest nie tylko promocja naszej gminy, ale też zainteresowanie młodzieży fotografią i rozwijaniem swoich pasji - mówią przedstawiciele porębskiego MOK-u.

Czasu jest sporo

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przekazanie czterech zdjęć z najpiękniejszych miejsc i zakątków naszej Poręby, widzianych przez pryzmat czterech pór roku. - Po jednej sztuce z każdej pory roku wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym - zaznacza organizator.

Odbitki oraz nośnik należy dostarczyć (wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym) do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie aż do 31 sierpnia 2023 roku. - Konkurs, ze względu oczywiście na tematykę, jest wydłużony w czasie - podkreślają jego organizatorzy.

2000 tysiące złotych nagrody

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają tytuł Laureatów Konkursu oraz nagrody rzeczowe w postaci kart podarunkowych do sklepu „CEWE FOTOJOCKER” o wartości 2000 zł każda. Przewidziano także nagrody rzeczowe oraz nagrodę GRAND PRIX, którą ufundowała grupa Jurassic Photo Team - voucher na warsztaty fotograficzne.

To jednak nie wszystko. Najlepsze zdjęcia wraz z podpisem autorów zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta Poręba oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Inicjatorem konkursu jest „Klub Radnych Jedność i Przyszłość”. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Porębie pod patronatem Burmistrza Miasta Poręba Ryszarda Spyry.

Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym na stronie MOK

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz