Dzieci z burmistrzem zasiadły do wielkanocnego stołu

29 Marca 2024

Wspaniała atmosfera, tradycyjne potrawy, wielkanocne upominki. Rodzinnie wypadło tegoroczne spotkanie wielkanocne porębskiej Świetlicy  Środowiskowej.

Wspólny stół nakryty białym obrusem, a na nim tradycyjne wielkanocne przysmaki i wspólnie przygotowane wcześniej  świąteczne dekoracje. Kilkudziesięciu wychowanków porębskiej Świetlicy Środowiskowej zasiadło do celebracji śniadania wielkanocnego w miniony wtorek, 26 marca.

Wśród nich zaproszeni goście: burmistrz  Poręby Ryszard Spyra, przewodnicząca Rady Miasta Poręba Elżbieta Kołodziej, skarbnik Joanna Mucha, dyrektor MOK i MBP Karol Hadrych oraz ksiądz Proboszcz Piotr Mizera, który pobłogosławił wszystkich zebranych.

Wszyscy spędzili ten czas bardzo miło. Nie obyło się bez świątecznych upominków, które przynieśli goście oraz serdecznych życzeń wielkanocnych.