Gdzie zlokalizowane zostaną nowe przystanki? Burmistrz w środę zaprasza na spotkanie informacyjne

4 Marca 2024

To kolejne z cyklu spotkań z mieszkańcami, jakie systematycznie organizuje włodarz Poręby. – Jestem do dyspozycji mieszkańców we wszystkich ważnych sprawach. Tym razem zajmiemy się tematami związanymi z szeroko pojętą komunikacją publiczną. Zapraszam serdecznie – mówi burmistrz Ryszard Spyra.

Wśród zagadnień pojawią się również szczegóły związane z remontem dróg w naszym mieście, transportem publicznym i lokalizacją nowych przystanków komunikacji miejskiej.

Będzie możliwość zadawania pytań w wyżej wymienionych tematach.

Spotkanie odbędzie się w środę 6 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie (sala widowiskowa) przy ul. Mickiewicza 2, o godzinie 17:00.

Spotkanie w sprawie dróg i transportu publicznego oraz lokalizacji nowych przystanków komunikacji

Podobne wiadomości: