Gwiazdy na scenie i smakołyki na talerzu! Burmistrz zaprasza na XX Festiwal Prażonek

23 Sierpnia 2024

Już 7 września na terenach zielonych przy ul. Zakładowej odbędzie się rokroczna i uwielbiana przez mieszkańców impreza - to już XX Festiwal Prażonek! Serdecznie zapraszamy!

Atrakcji będzie co nie miara. Impreza rozpocznie się od godz. 15, kiedy to na scenie wystąpią najmłodsze talenty, a zakończy wielką dyskoteką pod gwiazdami późnym wieczorem.

W programie tegorocznego Festiwalu Prażonek znalazły się także występy lokalnych zespołów związanych z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie. Od 16: 30 na wielkiej scenie zaprezentują się: „Złota Jesień" , „Retro" oraz KGW „Niwczanki".

O godz. 17:30 scenę przejmie rockowy "THE GAR".

Następnie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu "Porębski Kociołek", a po nim wystąpią gwiazdy tego wieczoru - Mariusz Kalaga, i zespół „Piękni i Młodzi".

Od 21:00 muzyczną stronę tegorocznych prażonek przejmie DJ FRTeam, a tym samym rozpocznie się wielka dyskoteka pod gwiazdami.

- Serdecznie zapraszam na to nasze wspólne, wspaniałe święto – mówi patron honorowy Festiwalu Prażonek- burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Szczegóły znaleźć można na plakatach:

PRAŻONKI 2024