Jak być bezpiecznym w internecie? MOK zaprasza na bezpłatną prelekcję

18 Marca 2024

Oszuści nie śpią. Internet stał się dla nich nowym polem działania, a najbardziej cierpią na tym osoby starsze. Z tego względu, dzięki inicjatywnie Elżbiety Kołodziej, przewodniczącej Rady Miasta Poręba, a także Miejskiego Ośrodka Kultury i burmistrza Ryszarda Spyry 20 marca odbędzie się wyjątkowa, bezpłatna prelekcja, która pokaże jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w sieci.

- Podczas prelekcji omówione zostaną  rodzaje cyberzagrożeń występujących w sieci, sposoby radzenia sobie z zagrożeniami w Internecie, bezpieczna bankowość – zapowiadają organizatorzy.

Prelegentami tego wystąpienia będą: Michał Rosiak, ekspert zabezpieczeń systemów teleinformatycznych w CERT Orange Polska oraz pracownicy Banku Silesia w Porębie, którzy wprowadzą nas w tajniki bezpiecznego korzystania z Internetu.

Prelekcja rozpocznie się o godz. 15.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.  Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy akcji:

Fundacja Orange, Silesia Bank w Porębie, Urząd Miasta Poręba, Klub  Senior +, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Porębie.

Podobne wiadomości: