Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Zaprasza !

24 Maja 2024

Szanowni Państwo,

w związku z otrzymaną 23 maja br. wiadomością elektroniczną, uprzejmie informuję, że Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego organizuje 27 maja 2024 r. o godzinie 17:30 spotkanie on-line, skierowane do organizacji pozarządowych. Spotkanie będzie nie tylko okazją do zadawania pytań, ale także
do podsumowania pracy i decyzji, które zostały podjęte przez Radę w ostatnich miesiącach. Podczas spotkania będzie można poznać się i porozmawiać z członkami Rady NIW NIW-CRSO III kadencji.

W związku z powyższym, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o niezwłoczne poinformowanie podmiotów niepublicznych, prowadzących działalność na terenie Państwa gminy / powiatu o możliwości udziału
w niniejszym spotkaniu.

Jednocześnie, uprzejmie wskazuję na konieczność dokonania wcześniejszej rejestracji.

Link do rejestracji i spotkania z Radą NIW.

Równocześnie, uprzejmie informuję o możliwości zgłaszania propozycji pytań na spotkanie, na które odpowie Rada NIW-CRSO, w terminie do piątku 24 maja br. do godziny 15:00, na adres mailowy.

Zastępca Dyrektora Wydziału
Grzegorz Rak