Nowość w Niwkach: wyjątkowa huśtawka

28 Października 2021

Są tu już uwielbiane przez dzieci drabinki do wspinania się, zjeżdżalnia czy zestaw sprawnościowy.

Teraz zbudowany niedawno plac zabaw przy ul. Krótkiej w dzielnicy Niwki miasto doposażyło. - W wyjątkowe urządzenie - zdradzają przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie.

hustawka
Mowa o nowej huśtawce. Wyjątkowej, ponieważ przeznaczonej jednocześnie dla dziecka i dorosłego. - To podwójna huśtawka skonstruowana tak, by opiekun siedział na wprost dziecka. Siedzisko dziecięce jest dostosowane również do młodszych dzieci, ma oparcia z każdej strony - zaznaczają przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie.
plac1

Nowość, która pojawiła się w Niwkach zwraca uwagę również swoim wyglądem. Podpory huśtawek są drewniane, siedziska zaś nowoczesne i estetyczne, wykonane z czarnego tworzywa sztucznego.
plac2

Dodatkowo, dla bezpieczeństwa korzystających z nowych huśtawek, teren bezpośrednio pod urządzeniem został wysypany świeżym piaskiem. Teraz, drobna przewrotka, nie zakończy się już niczym groźnym. - Zapraszamy do zabawy i przetestowania nowości na placu zabaw - zachęca Urząd Miasta Poręba.