Pod ośrodkiem zdrowia ułożono nową kostkę

3 Listopada 2022

Zastąpiła wysłużone płyty chodnikowe. Teraz dojście do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej jest nie tylko bardziej estetyczne, ale też bezpieczne.

Niegdyś wysłużone, popękane w wielu miejscach płyty chodnikowe, dziś ładna szara kostka brukowa. To efekt remontu, jaki Urząd Miasta w Porębie zlecił przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Wojska Polskiego.
chodnik1 - W ramach naprawy wykonaliśmy nową nawierzchnię chodnika wraz z obrzeżami - mówi podinspektor Angelika Kubaczyńska z Referatu Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Porębie. Dodaje, że nowa kostka pojawiła się na odcinkiu: od ulicy Chopina do niewielkiego placyku przed głównym wejściem do porębskiego ośrodka zdrowia. - To około 30 metrów nowego chodnika - podkreśla Angelika Kubaczyńska.

chodnik2Koszt remontu wyniósł około 23 tysiące złotych.