Porębscy seniorzy przygotowali wyjątkowe śniadanie wielkanocne

21 Marca 2024

Aż sześć babek piaskowych, żurek na zakwasie, muffinki, tradycyjna sałatka jarzynowa i oczywiście nieodzowne na Wielkanoc – jajka. Ale nie tylko te w klasycznej formule.

Były też jajka z oczkami, uszami zająca, a nawet przypominające kurczaki. – Wszystko nasze seniorki przygotowały własnymi rękami – podkreśla Agata Mucha, opiekunka porębskiego Klubu Senior+, gdzie 20 marca odbyło się wspólne śniadanie wielkanocne.

Życzenia seniorom złożył burmistrz Poręby Ryszard Spyra, który z dumą przyjął zaproszenie na taką świąteczną ucztę. Na zaproszenie seniorów odpowiedział również m.in. dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Karol Hadrych, przewodnicząca porębskiej Rady Miasta – Elżbieta Kołodziej oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba, w tym m.in. pani skarbnik Joanna Mucha i pani sekretarz Barbara Baran.

- Czas spędziliśmy w bardzo miłych gronie, przy ciekawej rozmowie i świątecznej już atmosferze. To bardzo ważne, bo takie inicjatywy nie tylko cieszą naszych seniorów, ale też jednoczą całe porębskie środowisko – podkreśla Agata Mucha.

Wszystkim Seniorom z naszego miasta życzymy zdrowych, pogodnych i udanych Świąt Wielkiej Nocy!

Podobne wiadomości: