Przegląd dostępnych programów dofinansowań - spotkanie z gminnym ekodoradcą

17 Marca 2023
Ekodoradca gminy Poręba zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie pt. "Przegląd dostępnych programów dofinansowań".

Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich tych, którzy:

• chcą w najbliższym czasie zakupić nowe, efektywne źródło ciepła (np. pompę ciepła, kocioł gazowy, kocioł na pellet, itp.),
  • planują inwestycje w rozwiązania Odnawialnych Źródeł Energii (np. mikroinstalację fotowoltaiczną wraz z magazynem energii),
  • rozważają przeprowadzenie termomodernizacji budynku (np. ocieplenia czy wymiany okien lub drzwi),
  • zastanawiają się które z dostępnych programów dofinansowań będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Programami, które zostaną omówione w ramach przeglądu są:

• Czyste Powietrze,
  • Mój Prąd,
  • Moje Ciepło,
  • Ulga Termomodernizacyjna,
  • Dofinansowanie z PGNiG,
  • Ogrzej się z Tauronem,
  • Energia Plus,
  • Energia dla Wsi.

Spotkanie zakończy się sesją pytań i odpowiedzi.

Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2023 r. o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Organizatorem jest Urząd Miasta Poręba, natomiast prezentację poprowadzi gminny ekodoradca działający w ramach projektu LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit". Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja, a wstęp jest całkowicie darmowy.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz