Przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych

23 Maja 2024

W związku z realizacją umowy w ramach projektu pn. Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”  informujemy, że od dnia 21.05.2024r. generalny Wykonawca zadania – firma Solartime S.A. planuje rozpocząć przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych zamontowanych na terenie  Gminy Poręba.

W przypadku braku możliwości kontaktu Wykonawca jednokrotnie wstawi się na miejscu montażu instalacji – jeżeli użytkownik będzie nieobecny utraci on szansę na przegląd instalacji.

Przeglądy realizowane będą w godzinach od 8:00 do 16:00 każdego dnia wyłączając dni ustawowo wolne od pracy.

Osobą oddelegowaną do ich realizacji na terenie Gminy Poręba jest Pan Andrzej Kozioł nr.tel. 511-767-025.