Przejażdżki na kucyku i kolorowy wystrzał! Zapraszamy na wielki piknik inaugurujący wakacje

18 Czerwca 2024

Od jutra luz! Pod takim hasłem 20 czerwca odbędzie się rozpoczynający wakacje tradycyjny piknik, który pod patronatem burmistrza Poręby zorganizują radni.

Już tylko chwila dzieli nas wszystkich od upragnionych wakacji. Z tej okazji, jak od kilku lat, porębski klub radnych „Jedność i Przyszłość” zorganizuje rodzinny piknik z mnóstwem atrakcji.

Czego możemy spodziewać się w tym roku? W programie poza zabawami i animacjami dla najmłodszych, znalazły się także m.in. wystrzał kolorowych min dymnych oraz przejażdżki na kucyku pod okiem instruktora z Klubu Jeździeckiego Impuls.

Będzie też dmuchany zamek, konkurencje sportowe z nagrodami, występy taneczne, znakowanie rowerów przez funkcjonariuszy porębskiej policji oraz kurs udzielania pierwszej pomocy w asyście ochotniczej straży pożarnej.

Spalone kalorie będzie można uzupełnić na darmowym stoisku z lodami, poprocem, ciastami i napojami.

Piknik odbędzie się przy ul. Przemysłowej 19A, w godzinach od 17 do 19, pod patronatem burmistrza Poręby Ryszarda Spyry.

Serdecznie zapraszamy!

PILNIK OD JUTRA LUZ